تعمیر کولر گازی-سرویس کولر گازی-سرویس اسپیلت-نصب کولر گازی-نصب اسپیلت-خرید کولر گازی-خرید اسپیلت-فروش-جابجایی-شارژکولر گازی-شارژ گاز کولر گازی-شارژ گاز اسپیلت-تعمیرات- تعمیرکار کولر گازی-سرویسکار-تعمیرات تخصصی- تعمیر داکت اسپیلت-خدمات کولر گازی-نمایندگی کولر گازی-پکیج-شوفاژ-آب سرد کن-چیلر

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس اسپیلت

سرویس اسپیلت

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپیلت

نصب اسپیلت

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی

خرید اسپیلت

خرید اسپیلت

فروش-جابجایی

فروش-جابجایی

شارژکولر گازی

شارژکولر گازی

شارژ گاز اسپیلت

شارژ گاز اسپیلت

تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار کولر گازی

تعمیر داکت اسپیلت

تعمیر داکت اسپیلت

خدمات کولر گازی

خدمات کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

نصاب کولر گازی | نصاب حرفه ای|مرکز نصب و جابجایی کولر گازی و اسپیلتReviewed by نصاب کولر گازی on Jul 7Rating: 4.0نصاب کولر گازینصاب کولر گازی

نصاب کولر گازی

نصاب کولر گازی

نصاب کولر گازی

 

نصاب کولر گازی – مرکز نصب انواع کولر گازی و داکت اسپیلت

با توجه به همه گیری شدن کولرهای گازی و نیاز حیاتی که مردم به آن ها پیدا کرده اند جهت بهره برداری بیشتر از این دستگاه ها لازم است یک سری اصول هنگام استفاده از کولر های گازی رعایت شود تا بتوانید با آرامش بیشتر از این سیستم حرارتی و برودتی استفاده کنید.

یکی از مهم ترین اصولی  که در هنگام استفاده از کولر گازی باید رعایت شود چگونگی نصب کولر گازی می باشد که اگر به درستی نصب نشود مطمئنا در استفاده از ان با مشکل روبرو خواهید شد.

 

شرایط نصب صحیح کولر گازی :

  • محل نصب یونیت داخلی کولر گازی
  • محل نصب یونیت خارجی کولر گازی
  • چگونگی نصب لوله های مسی کولر گازی
  • انجام عمل وکیوم کولر گازی قبل از راه اندازی
  • انجام شارژ گاز صحیح کولر گازی

 

 

از آنجا اکثر لوازم برقی و خانگی  جهت نصب و راه اندازی فقط نیاز به وصل کردن آنها به برق می باشد اما کولر های گازی به علت اینکه از دو قسمت تشکیل شده اند نیاز دارد که توسط کابل برق و لوله های مسی هر دو پنل به هم متصل شوند و در محل مناسبی نصب شوند.
شما برای انجام این کار به یک نصاب کولر گازی نیاز دارید که کولر شما را رعایت اصول نصب کند.

نصاب کولر گازی به دو دسته تقسیم می شوند:

نصاب آماتور کولر گازی : به تازگی وارد این حرفه شده اند و درای تجربه کمی می باشند.

نصاب حرفه ای کولر گازی : سال هاست دارای تجربه می باشد و در نصب کولر گازی تسلط کافی را دارد.

 

سالهاست که ما از برترین ها در نصب کولر گازی هستیم…

 

نصب کولر گازی و جابجایی کولر گازی یکی از تخصصی ترین اموری است که ما در این مرکز سال‌هاست به صورت کاملاً تخصصی نسبت به جابجایی و نصب کولر گاز در تهران مشغولیم.

نصاب کولر گازی ما متشکل شده است از تعمیرکاران متخصصی که با گذراندن دورهای علمی و عملی مشغول به این کارشده‌اند آن‌ها قبل از انجام کار با توجه به کارشناسی محل نصب کولر گازی ، شما را در خرید دستگاه متناسب با محیط و محلنصب کولر گازی راهنمایی خواهند کرده و بعد از انجام کارشناسی ، کار را همگام با استاندارهای صنعتی و قوانین شهرداری (زیباسازی نمای ساختمان) به انجام می‌رسانند این مرکز سال‌هاست که با انعقاد قرار داد با سازمان های دولتی و خصوصی بزرگی همچون : بانک تجارت ، شرکت شیبا ، مخابرات استان تهران ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،شهرداری تهران ، مترو خط یک تهران، و… تخصص و صداقت خود را اثبات کرده است .

 

 

ویژگی نصاب کولر گازی ما:

دارای سالها تجربه و سابقه درخشان

دارای تسلط کافی در انجام کار

دارای تجهیزات کامل جهت انجام نصب کولر گازی

بسیار خوش قول هستند به نحوی که در کمترین زمان ممکن در محل حاضر می شوند

دارای سرعت عمل و چابکی در انجام کار

نصابان ما بسیار منظم و مرتب هستند به نحوی که با لباس کار در محل حاضر می شوند

با کمترین هزینه کولر گازی شما را نصب می کنند

 

وکیوم کولر گازی جزو قوانین نصابان ما می باشد

بهترین زمان انجام وکیوم هنگام نصب و راه اندازی دستگاه می باشد.

اما متأسفانه به دلایلی بعضی از شرکت هایی که  نمایندگی نصب کولرهای گازی را دارند به این مهم اهمیّت لازم را نداده و نصّابها هم شانه از بار این مسئولیّت خالی نموده و غالباً کولرهای گازی بدون اینکه وکیوم شوند راه اندازی و تحویل مشتری می گردد. غالب مردم و حتی بعضی از فروشندگان عمده کولرگازی هم هیچ اطلاعی از وکیوم کردن نداشته و این عدم اطلاع باعث ضرر و زیان به مردم و در کل به اقتصاد کشور می گردد. بويژه که در این شرایط تحریم باید حداکثر استفاده را از امکانات موجود نموده و از اسراف و تبذیر و خرابیها جلوگیری نماییم جدای از اینکه اینگونه سهل انگاری ها حق الناس می آورد و عواقب بدش برای کسانی است که به این موارد اهمیّت نمی دهند.

 

ما به عنوان یک مرکز تخصصی تعمیر و نصب انواع کولر گازی سال هاست که انجام وکیوم کولر گازی را جزو قوانین کار خود قرار داده ایم .همه ی نصابان و تعمیرکاران کولر گازی که با ما کار می کنندبه صورت تخصصی دوره آموزش وکیوم کولر گازی را گذرانده اند و تخصص کامل را جهت انجام وکیوم کولر گازی دارند و انجام وکیوم یکی از اصول نصب کولر گازی می باشد.

 

با توجه به اهمیت زیادی که وکیوم کردن کولر گازی دارد ما این نیاز را احساس کردیم که اگر روزی شما خودتان قصد نصب کولر گازی خود را داشتید عمل وکیوم کولر گازی را هم حتما انجام دهید.

 

 

 

 

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کیید :

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

*

*

*