تعمیر کولر گازی-سرویس کولر گازی-سرویس اسپیلت-نصب کولر گازی-نصب اسپیلت-خرید کولر گازی-خرید اسپیلت-فروش-جابجایی-شارژکولر گازی-شارژ گاز کولر گازی-شارژ گاز اسپیلت-تعمیرات- تعمیرکار کولر گازی-سرویسکار-تعمیرات تخصصی- تعمیر داکت اسپیلت-خدمات کولر گازی-نمایندگی کولر گازی-پکیج-شوفاژ-آب سرد کن-چیلر

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس اسپیلت

سرویس اسپیلت

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپیلت

نصب اسپیلت

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی

خرید اسپیلت

خرید اسپیلت

فروش-جابجایی

فروش-جابجایی

شارژکولر گازی

شارژکولر گازی

شارژ گاز اسپیلت

شارژ گاز اسپیلت

تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار کولر گازی

تعمیر داکت اسپیلت

تعمیر داکت اسپیلت

خدمات کولر گازی

خدمات کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

سرویس اسپیلت | نمایندگی مجاز تعمیرات و سرویس کولر گازی و اسپیلتReviewed by سرویس اسپیلت on May 6Rating: 5.0سرویس اسپیلتسرویس اسپیلت

سرویس اسپیلت|نمایندگی مجاز تعمیرات و سرویس اسپیلت

سرویس اسپیلت

سرویس اسپیلت


 نمایندگی مجاز تعمیر و سرویس اسپیلت در تهران

تعمیر اسپیلت – سرویس اسپیلت – نصب اسپیلت – شارژ گاز اسپیلت

۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷

 

 سرویس  اسپیلت مناسب در شروع فصل گرم به میزان قابل توجهی در کاهش مصرف برق موثر خواهد بود. فیلترها، کویل ­ها و پره ­های کولر گازی به طور مرتب نیاز به تعمیر و نگهداری دارند، تا در طول سال های بهره­ برداری مؤثرتر و کار آمدتر عمل کنند. در صورتی که تعمیر و سرویس اسپیلت مورد توجه قرار نگیرد می­ توان با اطمینان گفت عملکرد کولر گازی دچار یک افت و کاهش مداوم خواهد شد و این به معنی افزایش مصرف انرژی به­طور پیوسته خواهد بود.

شما برای انجام خدمات اسپیلت خود نیاز به یک تعمیرکار اسپیلت متخصص و حرفه ای دارید فدک تهویه به عنوان یک مرکز تخصصی و نمایندگی  تعمیرات اسپیلت سال هاست که در این زمینه فعالیت می کند و توانسته است در این زمینه مهارت خاصی را کسب کند تا بهترین خدمات اسپیلت را به شما ارائه دهد.

 

هنگام سرویس اسپیلت چه قسمت هایی از اسپیلت را سرویس و شستشو می کنند؟ 

 

  • سرویس اسپیلت

 

  •  فیلترهای اسپیلت

    فیلترها مهمترین بخش در تعمیر و نگهداری کولر گازی هستند که اگر بطور مرتب تعویض یا تمیز شوند کارکرد کارامد کولر را تضمین می­ نماید.. فیلترهای کثیف و مسدود شده مانع از گردش نرمال هوا می­ شوند و به طور قابل ملاحظه­ ای بهره ­وری سیستم را کاهش می­ دهند. با مسدود شدن جریان طبیعی هوا، هوایی که از میان فیلتر می­ گذرد ممکن است آلودگی و کثیفی­ ها را به طور مستقیم به کویل اواپراتور منتقل کند و جذب گرمای کویل را مختل و تضعیف می ­نماید. با تمیز نگه داشتن فیلتر می­توان مصرف انرژی کولر گازی را از ۵% تا ۱۵% کاهش داد.پس توصیه می شود به صورت دوره ای سرویس اسپیلت خود را انجام دهید و جدی بگیرید.

نحوه سرویس کولرگازی و اسپیلت.

 

 

فیلتر اسپیلت در کجا قرار دارد؟

برای کولرهای گازی مرکزی، فیلترها معمولاً در طول داکت ­های برگشتی قرار دارند. به ­طور کلی جای فیلتر در دیواره ­های سقف یا در داخل خودِ اسپیلت قرار دارد. فیلتر کولرهای گازی پنجره ­ای در قسمت جلوی شبکه اواپراتور که در داخل اتاقک قرار دارد نصب شده است. بعضی از انواع فیلترها قابل استفاده مجدد هستند اما بقیه فیلترها باید حتماً تعویض شوند. فیلترها در انواع و اقسام و بازده ­های مختلف موجود هستند. فیلترهای سیستم کولر گازی خود را هر ۱۵ روز یا یک ماه در طور فصل خنک سازی تمیز و یا تعویض کنید.

 

  •  کویل­ های کولر گازی

    در طور ماه­ های بهره­ برداری کویل اواپراتور و کویل کندانسور کثیفی­ ها را جمع می­کنند. هرچند که وجود یک فیلتر تمیز مانع از این می­ شود که کویل اواپراتور به سرعت کثیف شود اما در طول زمان کویل اواپراتور به ­تدریج کثیفی­ ها را جمع می ­کند. کثیفی ­ها گردش هوا را کاهش می ­دهد و کویل­ ها را عایق می­کند، در نتیجه توانایی آن را در جذب گرما ­کاهش می­دهد. برای رفع این مشکل، کویل اواپراتور خود را هر سال چک کنید و هر زمان که لازم است تعمیر و سرویس اسپیلت را انجام دهید.

اگر محیط پر از گرد و خاک یا شاخ و برگ درختان نزدیک کویل ­های کندانسور بیرونی باشند، این کوی ل­ها نیز می­توانند بسیار کثیف شوند. شما می­توانید به آسانی کویل کندانسور را ببینید و اگر کثیفی روی پره ­های آن جمع شده است حتما آن را تمیز کنید. شما باید منابع کثیفی را از کولر دور کنید و از تجمع آشغال­ در اطراف آن جلوگیری کنید. هواکش، برگهای در حال ریزش و ماشین چمن­ زنی منابع ایجاد کثیفی هستند. نواحی اطراف کویل را تمیز کنید، مثلاً دور کردن شاخ و برگ به اندازه ۶۰ سانتی­متر از اطراف کولر باعث می­شود تا جریان هوای اطراف کندانسور به اندازه کافی و به­ صورت مناسب باشد.

 

مرکز شسشتشو و سرویس اسپیلت

۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷

 

فدک تهویه به عنوان یک مرکز تخصصی شستشو و سرویس اسپیلت سال هاست که در این زمینه با ارگان های دولتی و خصوصی فعالیت می کند و دارای نشان اعتماد از مشتریان عزیز می باشد.

شما در هر زمان از سال جهت انجام سرویس اسپیلت و کولر گازی خود می توانید با ما تماس بگیرید ما دارای متخصص ترین سرویسکار اسپیلت می باشیم.

 

سرویس اسپیلت

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کیید :

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

*

*

*