خرید کولرگازی – نکات مهم و ضروری درباره خرید کولرگازی و اسپیلت

خرید کولرگازی

خرید کولرگازی – راهنمای خرید بهترین و مناسب ترین کولر گازی

خرید کولرگازی
خرید کولرگازی


 

 

نکات مهم ضروری درباره خرید کولرگازی و اسپیلت

کدام کولر گازی بهتر است؟ کدام کولر گازی را بخریم؟

 

راهنمای خرید کولرگازی و اسپیلت

با روند کم شدن بارندگی های فصلی و در نتیجه گرم شدن کره ی زمین و افزایش دما در اکثر فصل های سال وجود کولر و وسایل خنک کننده در اکثر منازل واجب و ضرورری شده است. از میان کلیه سیستم های تهویه مطبوع کولرگازی و اسپیلت ها از جایگاه خاصی برخوردار شده اند و طرفداران زیادی پیدا کرده اند.

وقتی برای خرید کولرگازی وارد بازار می شویم با انواع برندهای کولرگازی و اسپیلت در رنگ،مدل و ظرفیت های مختلف روبرو می شویم که ممکن است موقع خرید دچار سردرگمی شویم که کدام برای منزل ما بهتر است و درای بازده بیشتری است.

 

برای خرید کولرگازی باید به چند نکته توجه داشته باشیم به خاطر اینکه کولر گازی یکی از وسایل خانگی است که مصرف برق آن بالا است:

  • اولین کار که باید کرد کسب اطلاعات است، اگر بدون اطلاعات قبلی به بازار بروید دچار سردرگمی میشوید، پس لازم است قبل از آنکه یرند خاصی را انتخاب کنید در مورد ظرفیت و مشخصات فنی انواع دستگاه کولرگازی اطلاعاتی بدست اورید.

 

  • مواردی که  لازم است که قبل از خرید کولرگازی اطلاعاتی درباره ان کسب کنیم عبارتند از: ظرفیت گرمایش و سرمایش کمپرسور کولرگازی، میزان برق مصرفی در دستگاه، اندازه و ابعاد کولرگازی، سطح انرژی کولرگازی،…

 

  • انتخاب کولرگازی شما باید متناسب با ابعاد اتاق شما باشد که یکی از نکات بسیار مهم است.گاهی شما برای یک اتاق بزرگ کولرگازی با قدرت پایینی انتخاب میکنید که فضای اتاق را خنک نمیکند یا برعکس برای اتاق کوچک کولرگازی با قدرت بالایی انتخاب میکنید که از شدت سرما اذیت میشوید.

 

  • کولرگازی خود را برحسب نوع آب و هوایی انتخاب کنید که به سه دسته تقسیم میشوند:گرمسیری،سردسیر و معتدل.انتخاب مناسب کولرگازی نقش بسزایی در مصرف برق دارد.

 

  • امروزه با تولید کولرگازی های اینورتر در سطح بازار بسیاری از مشکل و دقدقهه های مصرف زیاد برق کولرگازی های معمولی را برطرف کرده است پس هنگام انتخاب از نوع اینورتر را انتخاب کنید.

 

تلفن تماس با ما : ۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *