تعمیر کولر گازی-سرویس کولر گازی-سرویس اسپیلت-نصب کولر گازی-نصب اسپیلت-خرید کولر گازی-خرید اسپیلت-فروش-جابجایی-شارژکولر گازی-شارژ گاز کولر گازی-شارژ گاز اسپیلت-تعمیرات- تعمیرکار کولر گازی-سرویسکار-تعمیرات تخصصی- تعمیر داکت اسپیلت-خدمات کولر گازی-نمایندگی کولر گازی-پکیج-شوفاژ-آب سرد کن-چیلر

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس اسپیلت

سرویس اسپیلت

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپیلت

نصب اسپیلت

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی

خرید اسپیلت

خرید اسپیلت

فروش-جابجایی

فروش-جابجایی

شارژکولر گازی

شارژکولر گازی

شارژ گاز اسپیلت

شارژ گاز اسپیلت

تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار کولر گازی

تعمیر داکت اسپیلت

تعمیر داکت اسپیلت

خدمات کولر گازی

خدمات کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

کولرگازی خورشیدی | مرکز فروش انواع کولرگازی خورشیدیReviewed by Fadaktahvieh on Nov 28Rating:

کولرگازی خورشیدی

کولرگازی خورشیدی

کولرگازی خورشیدی

 

کولرگازی خورشیدی

کولرگای خورشیدی یکی از بهترین سیستم های تهویه مطبوع برای استفاده از خورشید و برق به صورت ترکیبی و مکمل یکدیگر می باشند.از آنجا که این سیستم از دو منبع مختلف انرژی مصرف می کند در مقایسه با سیستم هایی که یک منبع استفاده می کنند از قابلیت اطمینان بالاتری برخوردار هستند.کولرگازی خورشیدی اماکن استفاده از منابع تجدیدپذیر انرژی محلی را فراهم می آورد.خورشید و برق انرژی مصرفی در این کولر می باشد.به وسیله این کولر تولید اقتصادی سرما در مناطق گرمسیر با استفاده از منابع انرژی تجدید پذیر با بالاترین درصد و کمترین هزینه امکان پذیر می شود.با استفاده از کولرهای گازی – خورشیدی استاندارد، بین ۳۰ الی ۵۰ درصد در میزان مصرف برق و هزینه پرداختی می توان صرفه­ جویی کرد.

عملکرد سیستم کولرگازی خورشیدی

مبنای عملکرد، این کولر تغییر ترمودینامیکی در سیکل تراکمی است. در بخشی از این سیکل با افزایش مقطعی درجه حرارت و فشار مبرد و نیز استفاده از تجهیزات خاص می توان عملکرد کمپرسور و اواپراتور را بهینه نمود. در این سیستم از اشعه ماورای بنفش (UV) انرژی پاک و رایگان خورشیدی استفاده گردیده است که یکسانی عملکرد در روزهای آفتابی و ابری را بهمراه خواهد داشت. کاهش حجم عملکردی کمپرسور باعث کاهش حداقل ۳۰ درصدی مصرف انرژی الکتریکی می گردد.

مزایای استفاده از کولرگازی خورشیدی

Ø       کاهش حداقلی ۳۰ درصد مصرف انرژی الکتریکی و افزایش نسبت بازدهی انرژی (E.E.R)
Ø       کاهش پیک بار سالیانه در فصول گرم سال و پیک سایی در شبکه سراسری
Ø       آزاد سازی ظرفیت نیروگاهی با هدف کاهش سرمایه گذاری همزمان با افزایش تقاضای مصرف و کاهش هزینه های تولید ، انتقال و توزیع برق
Ø       اصلاح الگوی مصرف و بهینه سازی مصرف انرژی الکتریکی
Ø       کاهش استفاده از انرژیهای فسیلی و به تبع آن کاهش آلودگی های زیست محیطی
کیفیت سرمای تولید شده توسط کولرگازی کاملاً مشابه و متناسب با ظرفیت­های اعلامی برحسب btu می باشند و هیچ کاهشی به دلیل استفاده از انرژی خورشید به عنوان تامین کننده انرژی این دستگاه وجود ندارد.
حداقل آفتاب مورد نیاز برای این دستگاه بدیهی است تابش مستقیم می تواند موثر باشد اما تابش در حدی که بتواند گرمای مورد نظر را تامین نماید کافی است. این سیستم ها چون از اشعه ماورابنفش طیف خورشیدی UVاستفاده می کنند در روزهای ابری نیز عملکردی همانند روزهای آفتابی دارند.
هزینه تهیه و خرید این کولر بستگی به ظرفیت آن دارد. به طور کلی هزینه تهیه و خرید این کولرها ۲۵% تا ۳۵% گرانتر از کولرهای گازی معمولی می باشد. اما امیدوار هستیم که اقدامات صورت پذیرفته باعث کاهش بهای نهایی این کولرها گردد.
نصب این کولرها کاملاً مشابه کولرهای متداول هستند و قطعات اضافی به گونه ای منظور می­گردند که به فضای زیادتری نیاز نمی باشد.

 

فروش کولرگازی خورشیدی

فروش کولرگازی خورشیدی

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کیید :

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

*

*

*