تعمیر کولر گازی-سرویس کولر گازی-سرویس اسپیلت-نصب کولر گازی-نصب اسپیلت-خرید کولر گازی-خرید اسپیلت-فروش-جابجایی-شارژکولر گازی-شارژ گاز کولر گازی-شارژ گاز اسپیلت-تعمیرات- تعمیرکار کولر گازی-سرویسکار-تعمیرات تخصصی- تعمیر داکت اسپیلت-خدمات کولر گازی-نمایندگی کولر گازی-پکیج-شوفاژ-آب سرد کن-چیلر

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس اسپیلت

سرویس اسپیلت

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپیلت

نصب اسپیلت

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی

خرید اسپیلت

خرید اسپیلت

فروش-جابجایی

فروش-جابجایی

شارژکولر گازی

شارژکولر گازی

شارژ گاز اسپیلت

شارژ گاز اسپیلت

تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار کولر گازی

تعمیر داکت اسپیلت

تعمیر داکت اسپیلت

خدمات کولر گازی

خدمات کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

نصب پکیج دیواری - 4 نکته اساسی هنگام نصب پکیجReviewed by Fadaktahvieh on Dec 18Rating:

نصب پکیج – نمایندگی نصب انواع پکیج دیواری

نصب پکیج

نصب پکیج

 

در حال حاضر، پکیج دیواری متداول ترین وسیله ایجاد گرمایش شوفاژ در سراسر دنیا است. و
عدم اشغال فضای مفید، ایمنی بسیار بالا، استقلال کامل هر واحد مسکونی و رضایت کامل و کافی از عملکرد پکیج دیواری، تقریبا جایی برای تردید در استفاده از این سیستم در منازل و واحدهای تجاری باقی نمی گذارد.لازم است هنگام نصب پکیج مواردی را رعایت کنید تا بیشترین بازده را از دستگاه داشته باشید.

 

فدک تهویه سال هاست که توسط نصابان متخصص پکیج در زمینه نصب انواع پکیج دیواری به همشهریان عزیز ارائه خدمت می دهد و توانسته است رضایت کامل مشتریان کامل خود را جلب کند زیرا رضایت مشتری از اهداف اصلی فدک تهویه می باشد.

 

۴ نکته اساسی هنگام نصب پکیج

  1. محل نصب پکیج: در صورتیکه محل نصب پکیج در بالکن یا فضای باز می باشد باید از وزش مستقیم باد یا جریان تند هوا محفوظ شده باشد.
  2. نصب فیلترها: در راه اندازی پکیج نصب چند فیلتر به افزایش طول عمر مفید دستگاه کمک می کند:

الف – فیلتر گاز: نصب فیلتر گاز مناسب بر روی شیر گاز پکیج اط ورود ذرات معلق در گاز شهری به پکیج جلوگیری می کند و باعث بالا رفتن طول عمر شیر برقی گران قیمت پکیج می گردد.این شیر وظیفه کنترل جریان گاز را برعهده دارد.

ب – محافظ برق: نصب محافظ برق از آسیب به برد الکتریکی پکیج جلوگیری می کند .برد الکتریکی پکیج یکی دیگر از اجزای گران قیمت پکیج است و به راحتی با نوسان برق آسیب می بیند.

ج – سختی گیر آب : با توجه به سختی بالای آب لوله کشی و جلوگیری از رسوب گذاری در کویل پکیج استفاده از یک سختی گیر در مسیر آب ورود به دستگاه الزامی است. رسوب زداهای مغناطیسی نیز برای جلوگیری از رسوب زدن آب درون مبدل پکیج مفید فایده خواهد بود.

۳ . محل نصب پکیج : هنگام نصب پکیج بایستی توجه کرد محل نصب به لحاظ ایمنی ویژگی های لازم را داسته باشد.مهمترین ویژگی های محل نصب پکیج به شرح زیر است:

  • بالای اجاق گاز و وسایل گرمازا نباشد.
  • حداقل فاصله ی دستگاه از دیوار مقابل یک متر باشد.
  • حداقل فاصله از دیوار یا کابینت مجاور از طرفین ۱۵ سانتی متر باشد.
  • حداقل فاصله از کف تا زیر پکیج ۱۲۰ سانتی متر باشد.
  • حداقل فاصله عمودی از کلاهک تعدیل پکیج تا دریچه دودکش باید ۳۰ سانتیمتر باشد
  • در صورتیکه قصد دارید پکیج دودکش دار را در داخل کابینت نصب کنید حتما توجه کنید که دستگاه برای احتراق نیاز به اکسیژن دارد بایستی درب کابینت به منظور تامین اکسیژن مورد نیاز از محیط کرکره ای باشد.

۴ ۰ تخلیه لوله ها: پیش از نصب رادیاتورها بایستی از عاری بودن لوله ها از شن و خاک اطمینان حاصل کرد.

از انجا که پکیج از دستگاه های گاز سوز است و اگر درست و با رعایت اصول ایمنی نصب نشود باعث مرگ انسان می شود توصیه می شود هنگام نصب پکیج با متخصص ان تماس بگیرید.

 

نصب پکیج

نصب پکیج

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کیید :

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

*

*

*