تعمییر کولر گازی-سرویس کولر گازی-سرویس اسپیلت-نصب کولر گازی-نصب اسپیلت-خرید کولر گازی-خرید اسپیلت-فروش-جابجایی-شارژکولر گازی-شارژ گاز کولر گازی-شارژ گاز اسپیلت-تعمیرات- تعمیرکار کولر گازی-سرویسکار-تعمییرات تخصصی- تعمیر داکت اسپیلت-خدمات کولر گازی-نمایندگی کولر گازی-پکیج-شوفاژ-آب سرد کن-چیلر

تعمییر کولر گازی

تعمییر کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس اسپیلت

سرویس اسپیلت

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپیلت

نصب اسپیلت

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی

خرید اسپیلت

خرید اسپیلت

فروش-جابجایی

فروش-جابجایی

شارژکولر گازی

شارژکولر گازی

شارژ گاز اسپیلت

شارژ گاز اسپیلت

تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار کولر گازی

تعمیر داکت اسپیلت

تعمیر داکت اسپیلت

خدمات کولر گازی

خدمات کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

مقایسه کولرگازی با کولر آبی

 

مقایسه کولرگازی با کولر آبی

سیستم سرمایشی موجود در ایران  در نقاط مختلف متفاوت می باشند و از جمله این سیستم ها که عمدتا در مناطق جنوب و شمال کشور به علت آب و هوای گرم و مربوط مورد استفاده قرار می گیرند،کولر گازی می باشند.

البته هنوز هم در مناطق زیادی از کشورمان از کولر آبی استفاده می کنند حال میخواهیم به مقایسه کولرگازی با کولر آبی بپردازیم.

حدود ۷۰ درصد از خانوارهای ایرانی که در فصل گرما از کولرهای آبی و یا گازی برای خنک کردن محیط زندگی خود استفاده می کنند. توان کولرهای آبی در حدود ۵۰۰ وات و در مورد کولرهای گازی بالغ بر ۲۰۰۰ وات است.

کولرهای آبی در مناطقی که رطوبت هوا بالا است مانند شمال و جنوب کشور از کارایی خوبی برخوردار نیستند لذا در این مناطق از کولرهای گازی به طور گسترده استفاده می شوند.لکن در مناطقی که شرایط آب و هوایی برای استفاده از کولر آبی مساعد است استفاده از کولر گازی اشتباه است.

در مورد کولرهای آبی نیز می تواندد با رعایت مواردی مثل سایه بان مناسب برای کولر و استفاده از دور کند به جای روشن و خاموش کردن های پی در پی و استفاده از دور تند می توانید مصرف برق این کولرها را تا حد قابل توجهی کاهش دهید.

در ضمن تفاوت  کولرهای گازی و کولرهای آبی علاوه بر ساختار و نظام کاری آنها نبود ترموستات در سیستم کنترلی کولر آبی می باشد که بتواند زمان روشن بودن کولر را با توجه به دمای محیط مدیریت کند که این خود عیب بزرگی محسوب می شود و سبب می شود تا در فصول گرم مثل تابستان به علت روشن ماندن کولر در تمامی ساعات شب سبب سرما خوردگی و بیماری افراد استفاده کننده از این نوع کولر شود که البتهکولر گازی این مشکل را ندارد و خوشبختانه این مشکلبا استفاده از کلید هوشمند کولر آبی قابل حمل می باشد.

مصرف بالای انرژی الکتریکی در کولرهای گازی اهمیت بهینه سازی و کنترل مصرف انرژی الکتریکی را در این وسایل ایجاب می نماید.

مقدار انرژی مصرفی در کولرهای گازی تابع عوامل مختلفی است که از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر مصرف انرژی الکتریکی کولرهای گازی می توان به محل نصب، سرویس، و نگهداری مناسب و تناسب ظرفیت برودتی کولر با فضای مورد استفاده (از لحاظ مساحت و دما و رطوبت) اشاده نمود.

نصب کولرگازی

نصب کولرگازی

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کیید :

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

*

*

*