تعمیر کولر گازی-سرویس کولر گازی-سرویس اسپیلت-نصب کولر گازی-نصب اسپیلت-خرید کولر گازی-خرید اسپیلت-فروش-جابجایی-شارژکولر گازی-شارژ گاز کولر گازی-شارژ گاز اسپیلت-تعمیرات- تعمیرکار کولر گازی-سرویسکار-تعمیرات تخصصی- تعمیر داکت اسپیلت-خدمات کولر گازی-نمایندگی کولر گازی-پکیج-شوفاژ-آب سرد کن-چیلر

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس اسپیلت

سرویس اسپیلت

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپیلت

نصب اسپیلت

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی

خرید اسپیلت

خرید اسپیلت

فروش-جابجایی

فروش-جابجایی

شارژکولر گازی

شارژکولر گازی

شارژ گاز اسپیلت

شارژ گاز اسپیلت

تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار کولر گازی

تعمیر داکت اسپیلت

تعمیر داکت اسپیلت

خدمات کولر گازی

خدمات کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

سرویس پکیج دیواری| مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس پکیج دیواریReviewed by سرویس پکیج دیواری on May 7Rating: 5.0سرویس پکیج دیواریسرویس پکیج دیواری

سرویس پکیج دیواری

سرویس پکیج دیواری

سرویس پکیج دیواری

 

 

مرکز تعمیرات و سرویس پکیج دیواری در تهران

۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷

 

سرویس پکیج دیواری یکی از خدمات پس از فروشی است که شما سالیانه برای استفاده بهینه از این دستگاه به آن نیاز دارید.امروزه پکیج دیواری بهترین جایگزین برای موتورخانه ها شده است و هر ساله به آمار خرید آن افزونه می شود.اما یکی از مشکلات این دستگاه تجمع رسوب در مخزن و لوله های آن است این باعث شده است که شما هر ساله به سرویس پکیج دیواری احتیاج داشته باشید.

 

فدک تهویه به عنوان نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری تمام تلاش خود را بکار گرفته است که با بکارگیری و آموزش افراد متخصص در زمینه رسوب زدایی،تعمیر و سرویس پکیج دیواری این نیاز شما به صورت تخصصی و حرفه ای  برطرف کند و شما با آرامش بیشتر از پکیج گرمایشی خود استفاده کنید و از گرمایش ان لذت ببرید.

 

 

راه های کاهش جرم گیری پکیج دیواری

 

برای اینکه مبدل پکیج دیواری جرم کمتری بگیرد راه های زیادی وجود دارد اما به طور کلی برای جلوگیری از جرم گرفتگی مبدل پکیج دیواری باید به نکات زیر توجه کرد

  • اولین عامل در جرم گرفتگی پکیج دیواری سختی آب منطقه است.هر چقدر املاح آب موجود در اب منطقه بیشتر باشد مبدل ها زودتر جرم می گیرند که برای این موضوع باید از سختی گیری های مناسب استفاده نمود.انتخاب سختی گیر نیز باید توسط افراد متخصص صورت گیرد.

به طور مثال در منطقه ای که سختی اب آن در حدود ۴۰۰ppm است،اگر از سختی گیر مغناطیسی استفاده کنیم عمر جرم گیری طولانی خواهد شد. اما اگر در منطقه ای که سختی آب آن حدود ۶۰۰ppm باشد از سختی گیر مغناطیسی نمی تواند زیاد مفید باشد.

  • دومین عملی که در جرم گیری پکیج های دیواری خیلی مهم است استفاده از دمای آب پایین تر است هر چقدر بتوانیم از دمای آب پایین تر در دستگاه استفاده نماییم (زیر ۷۰ درجه سانتی گراد) جرم گیری مبدل های پکیج دیواری کمتر خواهد بود.

نکته:اصولا استفاده از دمای بالای ۶۵ الی ۷۰ درجه در هیچ جا توصیه نمی شود.در جاهایی که مجبور به استفاده از دماهای بالا هستیم معمولا تعداد رادیاتورها یا سیستم گرمایشی انتخاب شده مناسب نیست و با ظرفیت پایین تری انتخاب شده،لذا احساس می کنیم که باید از دمای بالاتر استفاده کنیم تا تبادل انرژی بیشتر شود تا بتوانیم فضا را گرم کنیم.در این حالت هم انرژی بیشتری مصرف میکنیم (گاز بیشتری مصرف میشود) هم دستگاه زودتر دچار جرم گرفتگی می شود و هم عمر مفید دستگاه پایین می آید.

 

اما اگر به هر دلیلی پکیج دیواری شما رسوب و جرم گرفت آن وقت شما نیاز به یک سرویسکار پکیج دیواری جهت انجام رسوب زدایی و سرویس پکیج دیواری دارید .اگر شما خودتان توانایی انجام این کار را دارید ما با آموزش  نحوه رسوب زدایی پکیج شما را اهنمایی می کنیم در غیر این صورت می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به سرویس پکیج دیواری شما بپردازیم.

 

شما در هر زمان و در هر منطقه ای از تهران بودید می توانید جهت انجام تعمیرات و سرویس پکیج دیواری با ما تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷

 

سرویس پکیج دیواری

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کیید :

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

*

*

*