تعمیر کولر گازی-سرویس کولر گازی-سرویس اسپیلت-نصب کولر گازی-نصب اسپیلت-خرید کولر گازی-خرید اسپیلت-فروش-جابجایی-شارژکولر گازی-شارژ گاز کولر گازی-شارژ گاز اسپیلت-تعمیرات- تعمیرکار کولر گازی-سرویسکار-تعمیرات تخصصی- تعمیر داکت اسپیلت-خدمات کولر گازی-نمایندگی کولر گازی-پکیج-شوفاژ-آب سرد کن-چیلر

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس اسپیلت

سرویس اسپیلت

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپیلت

نصب اسپیلت

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی

خرید اسپیلت

خرید اسپیلت

فروش-جابجایی

فروش-جابجایی

شارژکولر گازی

شارژکولر گازی

شارژ گاز اسپیلت

شارژ گاز اسپیلت

تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار کولر گازی

تعمیر داکت اسپیلت

تعمیر داکت اسپیلت

خدمات کولر گازی

خدمات کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

خرید پکیج | راهنمای خرید پکیج - 10 نکته برای خرید بهترین پکیج دیواریReviewed by خرید پکیج on Jun 9Rating: 5.0خرید پکیجخرید پکیج

خرید پکیج

خرید پکیج

خرید پکیج

 

خرید پکیج دیواری – راهنمای خرید پکیج دیواری

۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷

کدام پکیج برای منزل شما ایده آل تر است

در حال حاضر، پکیج دیواری متداول ترین وسیله ایجاد گرمایش شوفاژ در سراسر دنیا است.
عدم اشغال فضای مفید، ایمنی بسیار بالا، استقلال کامل هر واحد مسکونی و رضایت کامل و کافی از عملکرد پکیج دیواری، تقریبا جایی برای تردید در استفاده از این سیستم در منازل و واحدهای تجاری باقی نمی گذارد.

برای خرید پکیج بهترین راه استفاده از نظرات و مشورت با کارشناسان نصاب پکیج دیواری و سایر افراد متخصص در زمینه تأسیسات ساختمان است.لیکن برای انتخاب تقریبی مدل پکیج شوفاژ دیواری مورد نیاز خود می توانید  در اینجا به مطالعه ۱۰ نکته برای  انتخاب بهترین پکیج دیواری بپردازید

 

مواردی که باید قبل از خرید پکیج دیواری به آنها توجه شود

۱-انتخاب متناسب با نیاز

تا زیر بنای ۱۵۰ متر توان پکیج ۲۶ کیلو وات از زیز بنای ۱۵۰ تا ۲۴۰ متر توان پکیج ۲۸ کیلو وات و از زیر بنای ۲۴۰ متر تا ۴۰۰ متر توان پکیج ۳۵ کیلو وات باشد. البته در مناطقی که به دلیل ارتفاع از سطح دریا چگالی هوا کم شده،می بایست ضریب تصحیح ارتفاع را در نظر گرفت.ظرفیت مبنای پکیج متناسب با نسبت چگالی هوا در محل به چگالی هوا در سطح دریا ظرفیت پکیج تقلیل می یابد.

۲-ملاحظه ی دودکش

ذر طبقات آخر آپارتمان به دلیل اینکه طول عمودی لوله دودکش ساختمان کمتر از ۳ متر است حتما می بایست پکیج فن دار نصب گردد.اما در طبقات زیرین در صورتی که طول افقی لوله دودکش کم باشد(کمتر از یک متر) می توان از پکیج بدون فن استفاده کرد و از صدای فن پکیج به خصوص در زمستان در امان بود.هر چند برای ایمنی از گازهای سمی احتراق بهتر است از پکیج های فن دار بویژه با دودکش دو جداره استفاده شود.

۳-توجه به مبدل حرارتی محل

در صورتی که گرمایش ساختمان از کف باشد بهتر است از پکیج های کندانسینگ استفاده گردد تا مصرف گاز پکیج کمتر گردد و یا در صورتی که از فن کویل برای گرمایش استفاده می شود بهتر است از پکیج منبع دار استفاده شود تا در زمان اسفاده آب گرم مصرفی فن کویل ها باد سرد نزنند.

۴-توجه به آب گرم مصرفی

چنانچه به آب گرم فراوان نیاز دارید (برای بیش از یک حمام) بهتر است از پکیج های مخزن دار یا پکیج با قدرت حرارتی بالاتر از ۳۱ کیلو وات استفاده کنید.

۵-پکیج دیواری یا زمینی

چنانچه ظرفیت حرارتی زیادی از پکیج انتظار دارید (معمولا برای آپارتمان های با بیش از ۳۰۰ متر مربع) بهتر است از پکیج های زمینی استفاده کنید. در صورت اولویت با پکیج های دیوار می باشد چرا که بسیار کم مصرف تر و دارای عمر طولانی تری نسبت به پکیج های زمینی و پکیج های مخزن دار هستند.

۶-مبدل های پکیج

امروزه به دلیل املاح زیاد اب در ایران علی الخصوص شهرهایی مانند قم و یزد استفاده از پکیج های دو مبدله خیلی بهتر باشد. پکیج های تک مبدله پس از خرید چند سال رسوب می گیرند و بازده آنها پایین می آیند.

۷-خدمات پس از فروش

پکیج را از شرکتی خریداری کنید که دارای اعتبار و حسن شهرت بوده و توان خدمات پس از فروش حرفه ای را داشته باشد همچنین کارخانه سازنده پکیج توان پشتیبانی بلند مدت از قطعات پکیج های تولیدی خود را داشته باشد.پکیج های خوب درای گارانتی ۲ تا ۳ ساله هستند بهترین پکیج های خارجی موجود در ایران مربوط به شرکت های ایتالیایی می باشد. مع الوصف امروزه شرکت های داخلی توان مندی قابل قبولی برای ساخت و حتی صادرات پکیج پیدا کرده اند.

۸- خطا نمای پکیج

پکیج های طراحی شده اندکه دارای سیستم عیب یاب ،اتوماتیک با کد می باشند حسن این قابلیت در عیب یابی سریع حتی توسط کاریر معمولی می باشد چنین پکیجی که دارای عیب یاب مجهز به سنسورهای کنترل عملکرد است خطاهای عملکرد را به صورت کدهای مشخص در مانیتور پکیج نمایش می دهد و کاربر یا سرویسکار با مراجعه به دفترچه راهنمای پکیج متوجه نوع عیب می گردد.

۹-توجه به هد پمپ سیرکولاسیون

هنگام خرید پکیج بایستی به مسیر لوله کشی و اغت فشار ان توجه نمود هدپمپ سیرکولاسیون معمولا برای حداکثر ۳۵ الی ۵۰ متر مسیر لوله طراحی شده است البته با توجه به نوع لوله های بکار رفته در مدار لوله کشی افت سیستم متفاوت خواهد بود.کمترین افت در سیستم لوله کشی را لوه های انعطاف پذیر چند لایه دارند.

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کیید :

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

*

*

*