تعمیر کولر گازی-سرویس کولر گازی-سرویس اسپیلت-نصب کولر گازی-نصب اسپیلت-خرید کولر گازی-خرید اسپیلت-فروش-جابجایی-شارژکولر گازی-شارژ گاز کولر گازی-شارژ گاز اسپیلت-تعمیرات- تعمیرکار کولر گازی-سرویسکار-تعمیرات تخصصی- تعمیر داکت اسپیلت-خدمات کولر گازی-نمایندگی کولر گازی-پکیج-شوفاژ-آب سرد کن-چیلر

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس اسپیلت

سرویس اسپیلت

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپیلت

نصب اسپیلت

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی

خرید اسپیلت

خرید اسپیلت

فروش-جابجایی

فروش-جابجایی

شارژکولر گازی

شارژکولر گازی

شارژ گاز اسپیلت

شارژ گاز اسپیلت

تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار کولر گازی

تعمیر داکت اسپیلت

تعمیر داکت اسپیلت

خدمات کولر گازی

خدمات کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

تعمیر کولر گازی وست پوینت | نمایندگی مجاز تعمیرات کولرگازی وست پوینت (WESTPOINT)Reviewed by تعمیر کولر گازی وست پوینت on Jul 14Rating: 4.0تعمیر کولر گازی وست پوینتتعمیر کولر گازی وست پوینت

تعمیر کولر گازی وست پوینت

تعمیر کولر گازی وست پوینت

تعمیر کولر گازی وست پوینت

تعمیر کولر گازی وست پوینت| نمایندگی مجاز کولرگازی وست پوینت

  ۲۲۳۸۵۹۶۷ – ۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳

 

تعمیر کولر گازی وست پوینت / سرویس کولر گازی وست پوینت / شارژ گاز کولر گازی وست پوینت / نصب کولر گازی وست پوینت

 

کولر گازی وست پوینت یکی از پرفروش ترین و با کیفیت ترین کولر های گازی موجود در بازار می باشد که با توجه به کیفیت بالایی که دارد روز به روز به امار خرید آن افزوده می شود. ما در کنار این محصول با کیفیت، کمبود خدمات کولر گازی وست پوینت را احساس کردیم. زیرا هر محصول با کیفیتی هرگاه در برابر اصطحکاک های محیط قرار بگیرد روزی به تعمیر و سرویس نیاز پیدا می کند.

ما تمام تلاش خود را بکار گزفته ایم تا با تشکیل گروهی تعمیرکار با تجربه و متخصص این نیاز را برای مشتریان خود برطرف کنیم، و بهترین و صادقانه ترین خدمات کولر گازی وست پوینت را به شما ارائه دهیم.

 

تعمیرکار کولر گازی وست پوینت 

بهترین و با تجربه ترین تعمیرکاران کولر گازی وست پوینت جهت انجام سرویس کولر گازی وست پوینت، تعمیر کولر گازی وست پوینت، نصب کولر گازی وست پوینت، شارژ گاز کولر گازی وست پوینت اماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. در هر زمان حتی ایام تعطیل که شما با ما تماس بگیرید تعمیرکاران ما در کمترین زمان ممکن در محل کار با لباس کار و بهترین تجهیزان جهت رفع عیب دستگاه شما در محل حاضر می شوند.

تماس با ما : ۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷

 

نمایندگی تعمیر کولر گازی وست پوینت بزرگترین هدف خود را خدمات رسانی به هموطنانی می داند که سال هاست از کولر گازی وست پوینت استفاده کرده اند و به این برند وفادار بوده اند و اکنون به خدمات و تعمیر کولر گازی آن نیاز دارند.

تعمیرگاه کولر گازی با توجه به اینکه رضایت مشتری از اهداف خاص ما می باشد کلیه خدمات سرویس وتعمیراتی خود را با توجه به حساسیت نیاز مشتریان در فصل گرمای سال  کاملا تخصصی و در کمترین زمان ممکن انجام داده تا بتواند لبخند را به لبان شما بنشاند و رضایت کامل شما را جلب کند .

تعمیرات کولر گازی وست پوینت

تعمیرات کولر گازی وست پوینت

تعمیر کولر گازی وست پوینت شامل

تعمیر موتور فن کولر گازی وست پوینت (westpoint)

تعویض کمپرسور کولر گازی وست پوینت (westpoint)

شارژ گاز کولر گازی وست پوینت(westpoint)

رفع صدای کولر گازی وست پوینت (westpoint)

رفع آبریزی کولر گازی وست پوینت (westpoint)

تعویض بلوور فن کولر گازی وست پوینت (westpoint)

 

آیا کولر گازی شما باد گرم می زند و یا دچار آبریزی شده است؟

ما به خوبی میدانیم که عیب کولر گازی یا اسپیلت شما چیست

ما به شما قول می دهیم که عیب دستگاهتان را در کمترین زمان ممکن رفع کنیم

 

یکی از شایعترین عیب های که مشتریان ما در طول روز با ما تماس میگیردند و از ما درخواست کمک می کنند به علت باد گرم زندن اسپیلت یا اینکه اسپیلتشان دچار آبریزی شده است می باشد. جوابی که ما مشتریان خود به علت این عیب می دهیم عدم شستشو و سرویس کولر گازی آنها می باشد. عده ای از مردم انجام سرویس اسپیلت را امری بیهوده یا خرجی اضافی تلقی می کنند اما حقیقت این است که با پرداخت مبلغی اندک جهت سرویس و شستشوی فصلی اسپیلت ها از بسیاری از خسارات جبران ناپذیر یا تعمیرات کولر گازی با هزینه های زیاد جلوگیری می کنید.

احتمالا شما هم که در گذشته از کولرهای آبی استفاده می کردید با شروع فصل گرما به سرویس و تعویض پوشال های انها می پرداختید تا بتوانید استفاده ی بیشتری از دستگاه برده باشید و یا اینکه در وسط گرمای تابستان مجبور به تعمیر ان نشوید. حقیقت این است که چنین مواردی درباره ی کولرهای گازی هم لازم است انجام دهیم تا راندمان دستگاه را چندین برایر کنیم.

کندانسور کولر گازی گازی در فضای ازاد معمولا پشت بام ها یا روی دیوارها نصب شده اند و به صورت مداوم در معرض آلودگی قرار دارند پس لازم و ضروری است که با شروع فصل گرما به سرویس و شستشوی پنل خارجی ان بپرداریم تا با این کار راندمان و میزان خنکی دستگاه افزایش یابد و مصرف برق کاهش یابد همچنین یونیت داخلی اسپیلت ها نیز دارای فیلترهایی می باشد که انها را نیز باید به صورت ماهانه خارج وشستشو کنید.

شما خودتان می توانید با مطالعه نحوه شستشو پنل داخلی و خارجی کولر گازی که در قسمت مقالات قرار داده ایم ان کار را انجام دهید در غیر این صورت می توانید از سرویسکاران ما بخواهید تا این کار را به صورت تخصصی با رعایت اصول سرویس انجام دهند.ما درای متخصص ترین سرویسکاران کولر گازی می باشیم که درای سالها تجربه کاری در این زمینه می باشند و انها سرویس کولرهای گازی را با دستگاه جت واشر به صورت کامل بدون اینکه عیبی به دستگاه وارد شود انجام می دهند.

 

فدک تهویه مرکز تخصصی سرویس کولر گازی وست پوینت

۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷

 

علاوه بر شستشوی پنل های اسپلیت ها یکی از مواردی که هنگام سرویس باید به ان توجه شود میزان شارژ گاز کولر گازی می باشد. این ماده مبرد مهمترین عامل در میزان سرما دهی کولر گازی می باشد که کمبود یا نبود ان در عملکرد سیستم اختلال ایجاد می کند. لازم است که شما نیز به صورت دوره ای میزان گاز دستگاه را بسنجید و در صورت لازم داشتن به شارژ گاز بپردازید البته گاهی لازم است که عمل نشت یابی و رفع ان نیز انجام شود.

نگران نباشید تمامی کارهای بالا را می توانید با ارامش خاطر به سرویسکاران ما بپردازید انها همیشه و همه روزه اماده ارائه هر ن.ع از خدمات کولر گازی به شما عزیزان می باشد . فقط کافی است با ما تماس بگیرید ما وقت را با شما فیکس و هماهنگ کرده انها نزدیکترین گروه تعمیرکار یا سرویسکارمان را به محل مورد نظر شما اعزام میکنیم انها در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه را شناسایی و به با کمترین هزینه با صورت فوق تخصصی رفع می کنند.

 

سرویس کولر گازی وست پوینت

سرویس کولر گازی وست پوینت

سرویس کولر گازی وست پوینت شامل  

  • سرویس پنل داخلی کولر گازی وست پوینت (westpoint)
  • سرویس پنل بیرونی کولر گازی وست پوینت (westpoint)
  • تست شارژگاز کولر گازی وست پوینت (westpoint)
  • شارژ گاز کولر گازی وست پوینت (westpoint)
  • رفع ابریزی کولر گازی وست پوینت (westpoint)
  • شستشوی فیلتر کولر گازی وست پوینت (westpoint)

 

 

تماس با ما : ۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کیید :

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

*

*

*