تعمیر کولر گازی-سرویس کولر گازی-سرویس اسپیلت-نصب کولر گازی-نصب اسپیلت-خرید کولر گازی-خرید اسپیلت-فروش-جابجایی-شارژکولر گازی-شارژ گاز کولر گازی-شارژ گاز اسپیلت-تعمیرات- تعمیرکار کولر گازی-سرویسکار-تعمیرات تخصصی- تعمیر داکت اسپیلت-خدمات کولر گازی-نمایندگی کولر گازی-پکیج-شوفاژ-آب سرد کن-چیلر

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس اسپیلت

سرویس اسپیلت

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپیلت

نصب اسپیلت

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی

خرید اسپیلت

خرید اسپیلت

فروش-جابجایی

فروش-جابجایی

شارژکولر گازی

شارژکولر گازی

شارژ گاز اسپیلت

شارژ گاز اسپیلت

تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار کولر گازی

تعمیر داکت اسپیلت

تعمیر داکت اسپیلت

خدمات کولر گازی

خدمات کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

تعمیر کولر گازی مک کوی (McQuay) | سرویس کولر گازی مک کوی|نصب کولر گازی مک کویReviewed by تعمیر کولر گازی مک کوی on May 14Rating: 5.0تعمیر کولر گازی مک کویتعمیر کولر گازی مک کوی

تعمیر کولر گازی مک کوی

تعمیر کولر گازی مک کوی

تعمیر کولر گازی مک کوی

 

 

نمایندگی مجاز تعمیرات و سرویس کولر گازی مک کوی McQuay

تعمیر کولر گازی مک کوی – سرویس کولر گازی مک کوی – نصب کولر گازی مک کوی

 

فدک تهویه تعمیرگاه مجاز کولر گازی مک کوی (McQuay) بیش از ۴۰ سال است با ورود محصولات مک کوی به ایران توانسته مانند یک پازل ارتباط بین فروش وخدمات پس از فروش را کامل کرده و تمامی مشتریانی که از نمایندگی کولر گازی مکوی خریداری کرده‌اند بتوانند سال‌ها از این محصول به دلیل کیفیت خوب استفاده کرده و اگر بعد از مدتی به تعمیر احتیاج پیدا کرد مانند : تعمیرکولرگازی اینورتر مک کوی ،کولر گازی معمولی مک کوی،تعمیر اسپیلت مک کوی،تعمیر داکت اسپیلت مک کوی،تعمیر کولر گازی کم‌مصرف مک کوی تعمیر کولر گازی مک کوی ، سرویس کولر گازی مک کوس،نصب کولر گازی مک کوی،شارژ گاز کولر گازی مک کوی به بهترین شکل ممکن آن را تعمیر کرده و برای استفاده هر چه‌ بهتر در اختیار مشتریان عزیز قرار دهند .

 

فدک تهویه با کادری مجرب و دوره دیده اطلاعات خود را به علم روز گره زده است تا سرویس و تعمیر کولر گازی مک کوی شما را به بهترین کیفیت به صورت صادقانه انجام دهد تا شما با آرامش خاطر بیشتر از کولر گازی مک کوی خود در زمستان و تابستان استفاده کنید.

 

چه زمانی شما به تعمیر کولر گازی مک کوی نیاز دارید

زمانی که کولر گازی باد گرم می زند

سرمایش کولر گازی کاهش یافته است

کولر گازی آبریزی دارد

لوله ها و پنل های کولر برفک زده اند

کولر گازی لرزه دارد

کولر ترموستات نمی کند و مداوم کار می کند

کولر گازی صدای زیادی از خود ایجاد می کند

بدنه ی کولر برق دارد

کمپرسور کولر کار نمی کند

 

اینها شایع ترین مشکلاتی هستند که در صد بالایی از مشتریان ما جهت انجام تعمیرات کولر گازی مک کوی با ما تماس می گیرند شما هم می توانید در صورت بروز هر نوع مشکلی می توانید با ما تماس بگیرید تا با عیب یابی کولر گازی مشکل سیستم را رفع کنیم.

 

شارژ گاز کولر گازی

شارژ گاز کولر گازی

اگر میخواهید عمر کولر گازی مک کوی را افزایش دهید از سرویس کولر گازی مک کوی قافل نشوید.

** ۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷ **

 

سرویس کولر گازی یکی از خدمات پس از فروشی است که اکثر مردم به علت نداشتن وقت کافی و یا اینکه این کار را بیهوده تلقی می کنند از آن غافل می شوند و به سرویس کولر گازی مک کوی اهمیتی داده نمی شود.

زمانی که گردو غبار جلوی پنل های کولر گازی را می گیرد کمپرسور برق بیشتری را برای کار کردن مصرف می کند در نتیجه مصرف برق کولر شما افزایش می یابد و اگر به ان توجهی نشود باعث سوخت کمپرسور می شود.

یکی دیگر از موارد سروی کولر گازی که باید به ان اهمیت داده شود میزان شارژ گاز کولر گازی می باشد که نبود یا کمبود ان باعث اختلال در کار سیستم می شود پس موقع انجام سرویس کولر گازی مک کوی خود از تعمیرکار کولر گازی بخواهید تا میزان شارژ گاز کولر گازی مک کوی را نیز چک کند.

 

چه زمانی شما به سرویس کولر گازی نیاز دارید

پیشگیری بهتر از درمان است پس قبل از اینکه با مشکلات زیر روبرو شوید سرویس کولر گازی مک کوی را انجام دهید اما نشانه های اینکه کولر گازی شما به سرویس نیاز دارد عبارت است از

کاهش پرتاب باد کولر گازی

کاهش میزان سرما یا گرما دهی کولر

برف زدن پنل و لوله ها که نشانه کمبود گاز می باشد

آبریزی کولر گازی

کولر گازی می لرزد

 

اهمیت نصب کولر گازی مک کوی

نصب کولر گازی مک کوی یکی از خدمات پس از فروشی است که باید حتما به متخصص و نصاب حرفه ای انجام شود چرا که مراحل نصب کولر گازی مهم نیست اما انجام مراحل نصب طبق اصول ایمنی باید انجام شود زیرا اگر غیر اصولی انجام شود مشکلات زیادی را به وجود می اورد.

پس نصب کولر گازی مک کوی خود را به نصاب حرفه ای و متخصص آن بسپارید و حتما از آنها بخواهید عمل وکیوم کولر گازی را هنگام نصب انجام دهند.

شما می توانید جهت انجام کلیه خدمات کولر گازی مک کوی مانند تعمیر کولر گازی مک کوی – سرویس کولر گازی مک کوی – نصب کولر گازی مک کوی – شارژ گاز کولر گازی مک کوی با ما تماس بگیرید ما همواره و همه جا شما را پشتیبانی می کنیم

تلفن تماس : ۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷

 

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کیید :

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

*

*

*