تعمیر کولر گازی-سرویس کولر گازی-سرویس اسپیلت-نصب کولر گازی-نصب اسپیلت-خرید کولر گازی-خرید اسپیلت-فروش-جابجایی-شارژکولر گازی-شارژ گاز کولر گازی-شارژ گاز اسپیلت-تعمیرات- تعمیرکار کولر گازی-سرویسکار-تعمیرات تخصصی- تعمیر داکت اسپیلت-خدمات کولر گازی-نمایندگی کولر گازی-پکیج-شوفاژ-آب سرد کن-چیلر

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس اسپیلت

سرویس اسپیلت

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپیلت

نصب اسپیلت

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی

خرید اسپیلت

خرید اسپیلت

فروش-جابجایی

فروش-جابجایی

شارژکولر گازی

شارژکولر گازی

شارژ گاز اسپیلت

شارژ گاز اسپیلت

تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار کولر گازی

تعمیر داکت اسپیلت

تعمیر داکت اسپیلت

خدمات کولر گازی

خدمات کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

تعمیر کولر گازی در شمال تهران | مرکز تعمیرات کولرگازی و داکت اسپیلتReviewed by Fadaktahvieh on Apr 21Rating:

تعمیر کولر گازی در شمال تهران

تعمیر کولر گازی در شمال تهران

تعمیر کولر گازی در شمال تهران

 

 

تعمیر کولر گازی در شمال تهران – مرکز تعمیرات  کولرگازی و داکت اسپیلت

۲۲۳۸۵۹۶۷ – ۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳

 

اگر شما در فصل گرما جهت تامین سرمایش محل زندگی و یا کار خود از کولر گازی استفاده می کنید.توصیه ما به شما این است که قبل از استفاده و راه اندازی کولر گازی حتما ان را سرویس کنید. چرا که پنل بیرونی کولر گازی همیشه در معرض گرد و غبار و الودگی می باشد.

سرویس کولر گازی

یکی از فواید سرویس کولر گازی به موقع افزایش کارایی و راندمان دستگاه می باشد که این افزایش راندمان در کاهش مصرف برق دستگاه بسیار موثر است

سرویس کولر گازی در شمال تهران شامل :

سرویس پنل خارجی کولر گازی

سرویس پنل بیرونی کولر گازی

شارژ گاز کولر گازی

 

ما درای بهترین و متخصص ترین سرویسکاران کولر گازی می باشیم که با دستگاه جت واشر به صورت اصولی سرویس کولر گازی شما را انجام می دهند.

تماس با ما :   ۲۲۳۸۵۹۶۷-  ۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳

 

 

تعمیر کولر گازی در شمال تهران

 

در بعضی از مواقع در وسط فصل گرما که زیر باد خنک کولر گازی خود در حال استراحت هستید ناگهان احساس می کنید که کولر گازی شما باد خنک نمی زند یا دچار ابریزی شده است یا حتی کولر گازی شما ترموستات نمی کند و به طور مداوم کولر شما کار می کند.در چنین شرایطی شما به یک تعمیرکار کولر گازی جهت انجم تعمیرات کولر گازی خود نیاز دارید.

ما به عنوان یک مرکز تعمیرات کولر گازی دارای نیروهای متخصص و دوره دیده جهت انجام کلیه خدمات کولر گازی می باشیم.

 

تماس با ما :   ۲۲۳۸۵۹۶۷- ۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳

 

 

تعمیر کولر گازی در شمال تهران شامل :

رفع ابریزی کولر گازی

رفع لرزه کولر گازی

رفع اورلود کولر گازی

تعویض کمپرسور کور گازی

شارژ گاز کولر گازی

رفع صدای کولر گازی

 

نصب کولر گازی در شمال تهران

۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷

 

نصب کولر گازی یکی از خدماتی است که اگر با اصول ایمنی انجام نشود بعدا برای شما مشکلات زیادی به همراه خواهد داشت مثلا باعث کاهش پرتاب باد کولر گازی می شود و یا کولر شما دچار آبریزی می شود  و دائم نیاز به تعمیر کولر گازی دارید.

نصب کولر گازی خود را به متخصص ان بسپارید. ما دارای متخصص ترین نصابان کولر گازی می باشیم که به صورت حرفه ای و با کمترین هزینه نصب کولر شما را انجام می دهند.

 

 

اسپیلت‌ها نسل برتر كولرهای گازی هستند. اسپیلت‌ها نه تنها هوا را  با دمای مورد علاقه شما  هماهنگ می‌كنند بلكه رطوبت هوا را هم به حد مطلوب می‌رسانند، باكتری‌های موجود در اتاق را از بین می‌برد و به وسیله فیلتری كه در آنها تعبیه شده، هوا را هم كاملا تصفیه می‌كنند. همچنین به وسیله ماده‌ای بی‌بو و بی‌رنگی كه از فیلتر این دستگاه تولید و در هوا پخش می‌شود، میكروب‌های معلق در هوا را نیز می‌كشند و سرانجام اینكه حجم كانال این دستگاه بسیار بالاتر از كولرهای گازی است، به طوری كه شما می‌توانید با استفاده از این دستگاه  یك اتاق ۵۰متری را به دمای متعادل برسانید.

نقطه ضعف بزرگ كولرهای گازی مصرف بالای برق آنهاست اما این  كاستی در اسپیلت‌ها برطرف شده به طوری كه اسپیلت‌ها به‌دلیل مصرف برق بسیار متعادل‌شان در میان خریداران زبانزد شده‌ است. برچسب انرژی بیشتر این دستگاه‌ها A است و همین یكی از بزرگ‌ترین مزیت‌های این خنك‌كننده‌های همه‌كاره است.

 

 

 

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کیید :

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

*

*

*