تعمیر کولر گازی ال جی | سرویس کولر گازی ال جی | تعمیرگاه ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی
تعمیر کولر گازی ال جی

 

 

مرکز مجاز تعمیر کولر گازی ال جی در تهران
تعمیرگاه مجاز تعمیر کولر گازی (LG) ال جی سال هاست که با همت و تلاش تعمیرکاران و تکنسین های متخصص کولر گازی توانسته است در زمان هایی که شما به آن نیاز دارید در کنارتان باشد . تا بتواند با تکیه بر مهارت و تخصص چندین ساله خود اقدام به سرویس کولر گازی ال جی و تعمیر کولر گازی ال جی شما کند تا در گرم ترین و سرد ترین روزهای سال چه در محل کار و چه در محل زندگی خود لحظات آرامی را سپری کنید.

 

کولر گازی ال جی (LG) سال‌هاست که با ورود لوازم خانگی خارجی به ایران توانسته است سهم بزرگی از بازار با کیفیت ترین محصولات را به خود اختصاص دهد ماندگاری شهرت کولر گازی ال جی که امروزه نام آشنایی در صنعت تهویه مطبوع است مدت هاست که توسط مشتریان خود ثابت‌شده است . فدک تهویه بر این باور است که هر محصولی با هر کیفیتی بعد از مدتی استفاده نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات دارد بنابراین خدمات پس از فروش کولر گازی ال جی و خدمات تعمیر کولر گازی ال جی جزو خدماتی است که محدود به زمان و مکان خاصی نبوده در طول سال ممکن است به آن نیاز داشته باشید

فدک تهویه با توجه به نیاز شما عزیزان به تعمیرات کولر گازی ال جی در صدد تاسیس مراکز معتبر تعمیر کولر گازی ال جی در سراسر سطح شهر تهران برآمد تا همواره پشتیبان شما باشد. در صورتی که دارای برگه ضمانت نامه گلدیران می باشد شما می توانید از نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی درخواست کمک نماییید. اما اگر به هر دلیلی به برگه ضمانت نامه دسترسی ندارید می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن خود را به شما برسانیم.

۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷ 

 

تعمیرات کولر گازی ال جی
تعمیرات کولر گازی ال جی

 

 

متخصص ترین تعمیرکار کولر گازی ال جی

ما با داشتن تعمیرکاران متخصص کولر گازی ال جی که تمامی دورهای آموزشی تخصصی و علمی را در نمایندگی کولر گازی ال جی و مراکز رسمی گذرانده‌اند سالیانه فهرستی از هزاران مشتری که از این خدمات استفاده کرده‌اند را به رزومه کاری این تعمیرکاران اضافه میکنیم آن‌ها با گذراندن دوره های کاملاً تخصصی آشنایی کاملی با نحوه سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی داشته و قادرند در کوتاه‌ترین زمان ممکن با یک چکاب ساده به نوع خرابی و علت آن دست پیدا کنند.

تعمیرکار کولر گازی ال جی در تعمیرگاه مرکزی اسپیلت ال جی با در اختیار داشتن قطعات و لوازم اورجنیال و اصل شرکت که در اختیار آن‌ها قرار داده می‌شود در صورت نیاز اقدام به تعویض قطعات و لوازم کولر گازی ال جی می‌کنند ولی باید به این نکته توجه داشت که ایشان با توجه به گذراندن دوره های تخصصی اولویت کار خود را تعمیر قطعات کولر گازی ال جی می‌دانند نه تعویض قطعات و تنها دلیل این کار نیز کم تر کردن هزینه تحمیلی به مشتری بوده تا بتوان با کمترین هزینه ممکن کولر گازی شما را مانند روز اول تعمیر و تحویل مشتری دهد.

ما همیشه در تلاش بوده ایم که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم و همیشه مشتری بوده است که به علت دریافت بهترین خدمات ما را به دیگران معرفی کرده است.

 

ما به خوبی درک می کنیم که گرمای تابستان یا سرمای زمستان بسیار طاقت فرسا می باشد به همین دلیل در هر زمان و هر منطقه ای از تهران که باشید می توانید از خدمات امداد تهویه بهره مند شوید.

 

*** تلفن تماس با ما : ۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷ ***

 

چه زمانی شما به تعمیر کولر گازی ال جی نیاز دارید؟

کولر گازی یا همان اسپیلت تشکیل شده است از دو تکه پنل خارجی و پنل داخلی و هرکدام به طور جداگانه از اجزایی تشکیل شده اند که این اجزا هماهنگ با هم کار می کنند

اجزای اصلی تشکیل دهنده کولر گازی

اجزای کولر گازی ال جی
اجزای کولر گازی ال جی

اجزای مکانیکی

بخش مکانیمی

 • الکتروموتور فن  به همراه پروانه
 • برد الکتریکی
 • فیوز حرارتی اتوماتیک
 • سنسور دما
 • خازن
 • تابلو برق

 

حال اگر هر یک از این اجزای اسپیلت یا کولر گازی معیوب شوند باعث اختلال در کل عملکرد دستگاه می شود انگاه شما نیاز به تعمیر کولر گازی دارید.

تعمیر کولر گازی : به مجموعه فعالیت هایی که بر روی یک کولر گازی که دچار خرابی و یا از کار افتادگی شده، انجام میگیرد تا آن را به حالت آماده و قابل بهره برداری بازگردانده و برای انجام وظیفه اش آماده سازد، را تعمیر کولر گازی می گویند

نکته : برای انجام تعمیرات کولر گازی خود حتما به یک تعمیرکار کولر گازی با تجربه و متبحر نیاز دارید تا با تخصص خود به عیب یابی و رفع دستگاه بپردازد.

 

ما به خوبی می دانیم که هم اکنون کولر گازی ال جی شما چه مشکلی دارد.

باید توجه داشت که هر وسیله ای بدون توجه به نوع و برند آن نیاز به سرویس و تعمیر پیدا خواهد کرد. شما می‌توانید اگر در کولر گازی خود موارد زیر را مشاهده کردید فوراً با تعمیرگاه مجاز کولر گازی در هر نقطه از تهران با ما تماس گرفته برای دریافت خدمات کولر گازی و این مشکل را با در میان بگذارید ما دارای متخص ترین تعمیرکاران کولر گازی می باشیم.

 • کولر گازی شما روشن نمی شود
 • کولر گازی باد سرد تولید نمی کند
 • سرمای کولر گازی نسبت به گذشته کم شده است
 • ریموت کنترل کولر گازیتان کار نمی کند.
 • کولر گازی شما گرمایش ندارد.
 • پرتاب باد کولر کم شده است
 • هنگام کار با کولر آبریزش مشاهده می شود
 • روشن نشدن کولر گاز و فرمان نگرفتن از ریموت کنترل کولر گازی
 • یخ زدن پنل داخلی یا اواپراتور کولر گازی
 • کولر گازی شما صدای ناهنجاری تولید می کند
 • از کولر گازی بوی نامطبوعی خارج می شود
 • مشاهده کردن ارور و چراغ های چشمک زدن
 • و …

 

تعمیر کولر گازی
تعمیر کولر گازی

 

چرا فدک تهویه را جهت تعمیر کولر گازی ال جی انتخاب کنید.

*بهترین تعمیرکاران کولر گازی با ما کار می کنند.

*بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتری ارائه می دهیم.

*در نزدیکترین محل به مکان زندگی یا کار شما هستیم.

*مقرون به صرفه بودن کلیه خدمات کولر گازی

*تا حد امکان به تعمیر قطعات می پردازیم تا تعویض انها

*در صورت تعویض قطعات از اورجینال آن استفاده می شود.

*عیب یابی و رفع ان در کمترین زمان ممکن

 

مجموعه فدک تهویه یکی از تعمیرگاه های مجاز در استان تهران است که با هدف ارائه ی خدمات با کیفیت به همشهریان عزیز آماده ی سرویس دهی به متقاضیان در زمینه ی تعمیر کولر گازی ال جی/ سرویس کولر گازی ال جی /نصب کولر گازی ال جی / شارژ گاز کولر گازی ال جی / تعمیر کولر گازی اینورتر ال جی / تعمیر کولر گازی کم مصرف ال جی / تعمیرات اسپیلت ال جی / .می باشد .

 

***  تلفن تماس با ما : ۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷  ***

 

اما یک موضوع مهم : مهمترین بخش نگهداری یک کولر گازی سرویس دوره ای آن می باشد (سرویس کولر گازی ال جی )

عده ای از مردم بر این باور هستند که اگر از برندهای شناخته شده (بهترین مارک کولر گازی یا اسپیلت) یا با قیمت بالایی کولرگازی خریداری کنند امکان وقوع این مشکلات به حداقل می رسد اما لازم به ذکر است که فدک تهویه به عنوان یکی از تعمیرگاه های مجاز اسپیلت ال جی  در تهران معتقد است که یکی از مهمترین و تاثیر گذار ترین فاکتورها بر روی عمر دستگاه و کالایی که خریداری کرده اید، نحوه ی استفاده ی شما به عنوان کاربر مصرف کننده می باشد. اینکه چگونه از دستگاه استفاده می کنید و تا چه حد سعی در رعایت نکات ایمنی و کاربری استاندارد دارید، می تواند بر روی طول عمر آن وسیله تاثیر داشته باشد؛ بنابراین قبل از هر چیز سعی کنید تا دفترچه راهنمای دستگاه را به خوبی مطالعه نمایید.

اما یکی از عواملی که در عمر و افزایش راندمان دستگاه تاثیر بسزایی دارد انجام دوره ای شستشو و سرویس کولر گازی می باشد.

متاسفانه عده ای از مردم انجام سرویس کولر گازی را کاری بیهوده با هزینه اضافی می دانند اما لازم است که بدانید سرویس دوره ای هر کالایی هزینه اضافی نیست بلکه پیشگیری از به وجود امدن هزینه های سنگین یا خسارات جبران ناپذیر می باشد.

کولر گازی ( اسپیلت ) از دو قسمت تشکیل شده است که کندانسور یا همان پنل خارجی معمولا در پشت بام، پشت پنجره ، جلوی بالکن ها نصب می گردد و همیشه به طور مستقیم در تماس مستقیم با گرد و غبار و خاک و الودگی قرار دارد. که لازم است به صورت دورهای یا فصلی به شستشوی این کثیفی ها پرداخته شود.

اگر کولر گازی سرویس نشود به دلیل کثیفی عملا مدت زمان بیشتری را جهت خنک نمودن محیط صرف می نماید این موضوع در مرحله اول باعث افزایش مصرف برق و هزینه پرداختی ان می شود.سرانجام به دلیل کارکرد زیاد کمپرسور و افزایش امپر مصرفی ممکن است برد دستگاه ، سیم کشی و حتی کمپرسور آسیب جدی و غیر قابل جبرانی ببیند این موضوع می تواند برای شما هزینه گزاف تعمیرات را به دنبال داشته باشد.

پس با این حال بهترین زمان برای سرویس کولر گازی ال جی ابتدای فصل گرما و سرما می باشد. همچنین ماهی یکبار به سرویس پنل داخلی کولر گازی ال جی (شستشوی فیلترها)  نیز بپردازید با این کار پرتاب باد کولر گازی شما بیشتر می شود. شما خودتان با دیدن فیلم آموزش سرویس پنل داخلی کولر گازی می توانید این کار را انجام دهدید.

 

 

اما چطور می توانید این کار را انجام دهید

شما می توانید با مطالعه نحوه سرویس کولر گازی در قسمت آموزش سایت به سرویس کولر گازی ال جی خود بپردازید یا اینکه می توانید با ما تماس بگیرید تا با صرف هزینه ای اندک به سرویس و شستشو اسپیلت ال جی خود بپردازید و بسیاری از هزینه های سنگین جلوگیری کنید.

 

آموزش تعمیر کولر گازی ال جی

در صورتی که کولر گازی ال جی منزل یا محل کار شما با مشکلی مواجه شده است، به نکات زیر دقت داشته باشید

۱-  در ابتدا دستگاه را خاموش کنید و از دستکاری آن خودداری نمایید.

۲ – از سپردن تعمیرات دستگاه به افراد نا آگاه و تعمیرگاه های نا معتبر پرهیز کنید، زیرا در صورتی که از تسلط و تجربه ی کافی برخوردار نباشند موجب هدر دادن وقت شما و افزایش هزینه هایتان می گردند.

۳ – اگر دستگاه شما دارای کارت گارانتی است و تاریخ درج شده بر روی آن هنوز معتبر می باشد، به نمایندگی های مجاز مراجعه کنید اما در صورتی که این تاریخ منقضی شده بود یا کولر گازی فاقد کارت ضمانت بود، به هیچ وجه جای نگرانی نیست،گوشی را بردارید و با امداد تهویه مرکز تخصصی سرویس و تعمیرا سپیلت ال جی تماس بگیرید.

و اگر خودتان قادر به انجام تعمیرات کولر گازی می باشید به مطالعه آموزش های مقدماتی زیر بپرازید( ما توصیه می کنیم که اگر در این زمینه تخصص ندارید تعمیرات را به تعمیرکار اسپیلت ال جی بپردازید)

 

عیب : چرا عملکرد سرمایش ( خنک کنندگی ) ضعیف است ؟

ایراد: ضعیف شدن سرمایش چه باید کرد

بررسی شود: تا زمانی که کولر گازی باد سرد می زند نیازی به شارژ گاز کولر گازی نیست چرا که مایع مبرد در سیستم در حال گردش است.

راهنمایی : چگونه میزان ماده مبرد را در کولر گازی بررسی کنیم

۱ – وقتی دما در وضعیت ۱۸ درجه ساتیگراد به عنوان پایین ترین دما تنطیم شده باشد و پس از گذشت ۱۵ دقیقه از روشن کردن کولر گازی هوای سرد حاصل می شود.

۲- وقتی دستگاه بیرونی در حال کار است و قطرات اب بر روی لوله ها تشکیل شود نیازی به شارژ گاز کولر گازی نیست.

۳ – اگر دستگاه بیرونی کار نمی کند یا از دستگاه داخلی هوای سرد خارج نمی شود با مرکز خدمات کولر گازی تماس بگیرید.

در بعضی مواقع شما نیاز به رفع ارورهای کولر گازی ال جی دارید. ارور همان زیان خطای دستگاه می باشد که در هر برند و هر مدلی متفاوت می باشد ما در اینجا ارور کولر گازی اینورتر ال جی را برای شما قرار داده ایم.

 

ارور کولر گازی ال جی

ارور کولر گازی ال جی
ارور کولر گازی ال جی

 

سوالهایی متداول شما از ما

امداد تهویه در چه منطقه ای از تهران فعالیت میکند.

دفتر مرکزی فدک تهویه در سعادت آباد قرار دارد اما جهت رفاه حال شما عزیزان در سراسر تهران شعب گوناگون داریم و در هر ۲۲ منطقه ی تهران خدمات رسانی می کنیم.

چگونه می توانید با فدک تهویه تماس بگیرید

شما می توانید با شماره گیری  ۲۲۳۸۵۹۶۷ با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایید یا به صورت ۲۴ ساعته با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید ۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷

فدک تهویه چه خدماتی را ارائه می دهد

ما همیشه و همه جا همواره پشتیبان شما هستیم و کلیه خدمات کولر گازی ال جی را ارائه می دهیم

تعمیر کولر گازی ال جی / سرویس کولر گازی ال جی / شارژ گاز کولرگازی ال جی / نصب کولر گازی ال جی / جابجایی کولرگازی ال جی / تعمیر کولر گازی اینورتر کولر گازی الجی / رفع آبریزی کولر گازی ال جی / تعمیر برد کولر گازی ال جی / تعویض کمپرسور کولر گازی ال جی/ تعمیر کمپرسور کولر گازی ال جی /

 

 

 

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *