تعمیر کولر گازی-سرویس کولر گازی-سرویس اسپیلت-نصب کولر گازی-نصب اسپیلت-خرید کولر گازی-خرید اسپیلت-فروش-جابجایی-شارژکولر گازی-شارژ گاز کولر گازی-شارژ گاز اسپیلت-تعمیرات- تعمیرکار کولر گازی-سرویسکار-تعمیرات تخصصی- تعمیر داکت اسپیلت-خدمات کولر گازی-نمایندگی کولر گازی-پکیج-شوفاژ-آب سرد کن-چیلر

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس اسپیلت

سرویس اسپیلت

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپیلت

نصب اسپیلت

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی

خرید اسپیلت

خرید اسپیلت

فروش-جابجایی

فروش-جابجایی

شارژکولر گازی

شارژکولر گازی

شارژ گاز اسپیلت

شارژ گاز اسپیلت

تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار کولر گازی

تعمیر داکت اسپیلت

تعمیر داکت اسپیلت

خدمات کولر گازی

خدمات کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

تعمیر کولر گازی آکایی (AKAI) | مرکز تعمیرات و سرویس کولر گازی آکاییReviewed by تعمیر کولر گازی آکایی on May 18Rating: 5.0تعمیر کولر گازی آکاییتعمیر کولر گازی آکایی

تعمیر کولر گازی آکایی

تعمیر کولر گازی آکایی

تعمیر کولر گازی آکایی

 

 

تعمیرگاه مجاز سرویس ، نصب،شارژ گاز و تعمیر کولر گازی آکایی

تعمیر کولر گازی آکایی – سرویس کولر گازی آکایی – نصب کولر گازی آکایی- شارژ گاز کولر گازی اکایی

 

** ۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷ **

 

کولرهای گازی (اسپیلت)  با توجه به ویژگی ها و برتریهایی که نسبت به سایر سیستم ها خنک کننده دیگر دارند همواره در سدر پرفروش ترین کولرهای خنک کننده قرار دارند.

با توجه به طرفداران زیادی که این سیستم دارد باعث شده است که کارخانه های مختلف با برندهای مختلف در اندازه و مدل های متنوع این محصول را وارد بازار کنند.

یکی از برندهای این کولرهای گازی که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است آکایی می باشد. کولر گازی آکایی سالهاست که با کیفیت عالی وارد بازار شده است و روزانه به امار خرید ان افزوده می شود.

یک محصول زمانی از نظر مشتری مورد پسند است که دارای خدمات پس از فروش هم نیز باشد زیرا این موضوع برای مشتری ثابت شده است که هر برندی با هر کیفیتی روزی به تعمیر و سرویس نیاز پیدا خواهد کرد.و سرویس و تعمیر کولر گازی آکایی از خدمات پس از فروشی است که لازم است این محصول پشتیبانی کند.

 

اما دقت داشته باشید

که هر محصولی تا چند سال گارانتی دارد و شما می توانید از خدمات آن استفاده کنید ؟

بله درست است حداکثر تا ۵ سال هر برندی خدمات پس از فروش شما را گارانتی می کندو شما با در دست داشتن برگه گارانتی می توانید از این خدمات استفاده کنید. اما زمانی که گارانتی دستگاه شما تمام شود باید چکار کرد؟

مسلما در چنین شرایطی به دنبال یک تعمیرکار با تجربه و متخصص کولر گازی می گردید.

 

ما در تمام فصول سال جهت انجام تعمیر کولر گازی آکایی همراه و پشتیبان شما هستیم

 

نگران این نباشید که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است یا نه شما در هر صورت جهت انجام دریافت کلیه تعمیرات کولر گازی آگایی می توانید با ما تماس بگیرید . ما همه روزه حتی ایام تعطیل اماده خدمات رسانی به شما همشهریان عزیز می باشیم.

 

تعمیرات کولر گازی آکایی

تعمیرات کولر گازی آکایی

تعمیر کولر گازی آکایی شامل چه مواردی می شود؟

رفع مشکل برقی کولر گازی

رفع ارور کولر گازی آکایی

رفع آبریزی کولر گازی آکایی

تعویض کمپرسور کولر گازی

تعمیر برد کولر گازی

رفع صدا و لرزه کولر گازی

 

سرویس کولر گازی آکایی

آیا میدانستید که کولرهای گازی هم نیاز به سرویس دارند

در گذشته که از کولر آبی استفاده می شد با شروع فصل گرما به سرویس کولر ابی می پرداختیم ان را روغن کاری می کردیم و پوشال های ان را به علت افزایش خنکی تعویض می کردیم.

دقیقا سرویس هم برای کولرهای گازی بسیار امری ضروی و واجب و حاضر اهمیت بسیار زیادی است. به علت اینکه کولر گازی (اسپیلت) دو تیکه هستند پنل خارجی را در فضای بیرون نصب می کنند و در قابل گرد و غبار و آلودگی قرار دارد حال اگر این گرد و غبار جلوی جریان هوا را بگیرند باعث می شود که کارایی دستگاه کاهش پیدا کند و خنکی دستگاه کم شود در چنین مواقعی لازم است که به سرویس کولر گازی آکایی بپردازید و

شما با سرویس کولر گازی آکایی باعث می شوید که

مصرف برق دستگاه کاهش پیدا کند

 افزایش خنک کنندگی و پرتاب باد دستگاه

باعث افزایش عمر دستگاه می شوید

یکی دیگر از مواردی که هنگام سرویس کولر گازی باید به ان توجه کنید که نبود یا کمبود آن باعث اختلال در کار سیستم می شود میزان شارژ گاز کولر گازی می باشد.شارژ گاز کولر گازی آکایی ممکن است بر اثر نشتی لوله ها تخلیه شود در چنین مواقعی از یک تعمیرکار کولر گازی آکایی بخواهید تا شارژ گاز کولر شما را انجام دهد.

 

سرویس کولر گازی آکایی

سرویس کولر گازی آکایی

نصب کولر گازی آکایی

به احتمال زیاد شما وسایل الکتریکی زیادی خریداری کرده اید در هنگام استفاده از انها فقط لازم بوده است کهدوشاخه را به پریز وصل کنید تا راه اندازی شود اما اسپیلت ها به علت اینکه از دو تیکه تشکیل شده اند و لازم است پنل بیرونی و خارجی به وسیله لوله مسی و کابل برق به هم وصل شوند و عمل وکیوم کولر گازی انجام شود سپس شارژ گاز کولر گازی انجام داد نیاز به نصاب کولر گازی دارد و این کار چون دارای اصول خاصی است حتما باید از افراد متخصص و با تجربه کمک بگیرید تا با دقت زیاد نصب کولر گازی آگایی شما را انجام دهند در غیر صورت باعث ایجاد مشکلات زیادی برای شما می شود

 

سرویس،نصب، شارژ گاز و تعمیر کولر گازی آکایی

 

فدک تهویه به عنوان یک مرکز تعمیرات کولر گازی اکایی تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا همه نیاز شما را به عنوان یک مصرف کننده کولر گازی آکایی بر طرف کند.

ما تیمی از متخصص ترین تعمیرکاران کولر گازی اسپیلت را تشکیل داده ایم تا شما در هر زمان و در هر منطقه ای از تهران بودید بتوانیم خدمات صادقانه ای را به شما ارائه دهیم

 

چرا ما را انتخاب کنید

تعمیرکاران ما کاملا اموزش دیده و دوره گذرانده اند

تعمیرکار کولر گازی آکایی دارای چندین سال سابقه کاری درخشان می باشند.

دارای شعب گوناگون در سراسر هستیم بنابراین در هر کجا که باشید به شما نزدیک هستیم

تعمیرکاران ما وقت شناس می باشند با از قبل زمان را با شما هماهنگ می کنند.

در کمترین زمان ممکن عیب سیستم را شناسایی کرده

تعمیرکار کولر گازی آکایی مجهز به پیشترفته ترین ابزار آلات هستند

سرویس کولر گازی شما با دستگاه جت واشر انجام می شود.

هزینه های تعمیرات کولر گازی کاملا منصفانه و کمترین هزینه می باشد

 

فدک تهویه جهت انجام کلیه خدمات کولر گازی اکایی از قبیل تعمیر کولر گازی آکایی ، سرویس کولر گازی آکایی،شارژ گاز کولر گازی آکایی، نصب کولر گازی آکایی، رفع آبریزی کولر گازی آکایی و… آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز می باشد.

فقط کافی است با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید ما وقت را با شما هماهنگ کرده و تیمی از متخصص ترین تعمیرکاران را به محل کار یا زندگی شما اعزام می کنیم.

۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷

 

نصب کولر گازی آکایی

نصب کولر گازی آکایی

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کیید :

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

*

*

*