تعمیر کولر گازی-سرویس کولر گازی-سرویس اسپیلت-نصب کولر گازی-نصب اسپیلت-خرید کولر گازی-خرید اسپیلت-فروش-جابجایی-شارژکولر گازی-شارژ گاز کولر گازی-شارژ گاز اسپیلت-تعمیرات- تعمیرکار کولر گازی-سرویسکار-تعمیرات تخصصی- تعمیر داکت اسپیلت-خدمات کولر گازی-نمایندگی کولر گازی-پکیج-شوفاژ-آب سرد کن-چیلر

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس اسپیلت

سرویس اسپیلت

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپیلت

نصب اسپیلت

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی

خرید اسپیلت

خرید اسپیلت

فروش-جابجایی

فروش-جابجایی

شارژکولر گازی

شارژکولر گازی

شارژ گاز اسپیلت

شارژ گاز اسپیلت

تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار کولر گازی

تعمیر داکت اسپیلت

تعمیر داکت اسپیلت

خدمات کولر گازی

خدمات کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

تعمیر کولرگازی - نماینده مرکزی تعمیرات و عیب یابی کولرگازی در تهرانReviewed by تعمیر کولرگازی on May 27Rating: 5.0تعمیر کولرگازیتعمیر کولرگازی

تعمیر کولرگازی 

تعمیر کولرگازی

تعمیر کولرگازی

 

تعمیر کولرگازی | نماینده مرکزی تعمیرات و عیب یابی کولر گازی

۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷

 

 

 

عیب یابی و تعمیر کولرگازی

هنگامی که دستگاه کولر گازی شما معیوب می شود و مشکلی برای آن بوجود می آید در ابتدا باید به دنبال عیب کولر گازی بگردید سپس اقدام به تعمیر کولرگازی کنید،پس بسیار مهم است که از همان ابتدا به صورت تخصصی عیب دستگاه را پیدا کنید تا هنگام تعمیر کولرگازی به مشکل روبرو نشوید.

عیب یابی  و تعمیر کولرگازی می تواند کار دشوار یا ساده ای باشد.در حالت کلی روش منطقی برای عیب یابی کولر گازی شامل بررسی و اندازه گیری پارامترهای مختلف سیستم و حذف سیستم و حذف مشکلات احتمالی تا رسیدن به مشکل اصلی می باشد.از نظر تئوری نمی توان همیشه جواب مشخصی برای عیب یابی پیدا کرد بنابراین بخش مهمی از کار عیب یابی مربوط به تجربه افراد و روش های خاصی که برای رسیدن به ریشه مشکل دارند،مربوط می شود.

 

فدک تهویه سال هاست که در زمینه عیب یابی و تعمیر کولرگازی در سراسر تهران توسط افراد متخصص فعالیت می کند و توانسته است در این زمینه تجربه و مهارت کافی را کسب کند به طوری که در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را شناسایی کرده و با کمترین هزینه به تعمیر کولرگازی شما می پردازد.

 

ما همواره دارای تیمی از تعمیرکاران با تجربه و آموزش دیده دوره های تعمیرات کولرگازی می باشیم که هر کدام دارای سال ها تجربه کاری در این زمینه می باشند. انها در ابتدا به عیب یابی کال سیستم شما می پردازند آنگاه شرحی از کارشناسی خود را به شما باز گو کرده در صورت رضایت کامل شما به تعمیر کولرگازی اسپیلت می پردازند.

تعمیرکارانی که با ما کار می کنند بسیار منظم و وقت شناس می باشند به همین دلیل هنگامی که با انها تماس می گیرید انها وقت را با شما هماهنگ کرده سپس در وقت تعیین شده جهت انجام تعمیر اسپیلت شما در محل حاضر می شوند.

ما همه روزه حتی ایام تعطیل جهت انجام کلیه خدمات کولر گازی از قبل تعمیر کولرگازی، سرویس کولرگازی،نصب کولرگازی،شارژ گاز کولرگازی، جابجایی کولرگازی، عیب یابی کولرگازی، تعویض کمپرسور کولرگازی آماده ارائه صادقانه ترین خدمات به شما همشهری عزیز می باشم.

ما سال هاست که در این زمینه فعالیت می کنیم و دارای وفادارترین مشتریان  میباشیم و همیشه در جهت رضایت مشتری در تلاش بوده ایم زیرا مشتری برای ما پادشاه است.

 

تعمیرات کولر گازی

تعمیرات کولر گازی

نحوه عیب یابی کولر گازی

در عین حال مطالبی که  گفته می شود می تواند پیش زمینه خوبی برای عیب یابی  کولر گازی باشد زیرا ترکیبی از مسائل تئوری و تجربی را به همراه دارد .بنابراین همواره باید به یادداشت که مطالب تئوری و تجربی لازم و ملزوم یکدیگر می باشند.

 • همواره باید با دقت به شکایت مشتری گوش دهید: صحبتهایی که افراد غیر متخصص در مورد اشکال دستگاه می کنند گاهی می تواند مفید باشد بعنوان مثال طمانیکه مشتری می گوید که ترموستات را در درجه بالا قرار داده است واقعا شاید منظور او بالاترین درجه باشد.همچنین صحبت هایی که گاها اضافی به نظر می آیند کمکی در جهت رفع مشکل باشد.مانند اینکه روز قبل مثلا برقکاری برای رفع اتصال به منزل انها مراجعه کرده است و شاید کار وی منجر به مشکلی در سیستم برق دستگاه تهویه مطبوع کولر گازی شده است.
 • از کل به جزء عیب یابی کنید:  بدین مفهوم که در یک مورد نقص دستگاه ابتدا مسائل کلی تری مانند منبع برق،سیم ها،تر مینال ها،و سطح کویل ها را بررسی کنید و سپس بتدریج روی مسائل ریزتر دقیق شوید.
 • در مسیر منطقی پیش روید: باید همواره به یاد داشت که پس از پیدا کردن سر نخ باید تا انتهای مسیر را رفت تا به ریشه مشکل رسید بعنوان مثال کار نکردن کمپرسور می تواند به یک سری از عملیات کل به جزء از منبع تامین برق تا برد الکتریکی دستگاه شود.بنابراین اگر این مسیر درست دنبال شود در میانه راه می توان مشکل را پیدا کرد.
 • به ارور های کولر گازی توجه کنید: ارور کولر گازی اصطلاحاً زبان سیستم شماست. اگر در هرجایی از سیستم شما مشکلی وجود داشته باشد که برد دستگاه شما بتواند آن را تشخیص دهد از طریق یک سری کد یا پیغام خاص آن را به اطلاع شما می‌رساند تا شما نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنید .باید توجه داشته باشید که هر سیستم به یک نحوه شمارا از مشکل خودآگاه می‌کند که این موضوع نسبت به دستگاه شما و شرکت سازنده آن کاملاً متفاوت است بسیاری از دستگاه‌های با نمایش حروف و اعداد روی نمایشگر خود منظور خود را به کاربر می‌رساند و بسیاری دیگر با استفاده از چراغ‌های موجود روی دستگاه این کار را می‌کنند.

 

مشکلات الکتریکی

این مشکلات از جمله مسائل عمومی در اکثر دستگاه های تهویه مطبوع کولر گازی بوده و برای رفع مشکل باید از دستگاهی استفاده کرد که قابلیت اندازه گیری هر سه پارامتر مقاومت،جریان و ولتاژ را داشته باشد.سرویسکار کولرگازی بیشتر از مولتی مترها انبری برای اینکار استفاده می کنند.

مشکلات مکانیکی

این مشکلات که می تواند حاصل از شارژ نامناسب،مشکلات سیکل تبرید و یا کویل ها باشد از جمله مسائلی می باشد که در کولر گازی مهم می باشد.اولین چیزی که در برخورد با چنین مشکلی باید انجام داد وصل کردن گیج فشار و شیر سرویس می باشد.

 

تعمیر کار کولرگازی

تعمیر کار کولرگازی

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کیید :

دیدگاه کاربران

  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *