تعمیر کولر گازی-سرویس کولر گازی-سرویس اسپیلت-نصب کولر گازی-نصب اسپیلت-خرید کولر گازی-خرید اسپیلت-فروش-جابجایی-شارژکولر گازی-شارژ گاز کولر گازی-شارژ گاز اسپیلت-تعمیرات- تعمیرکار کولر گازی-سرویسکار-تعمیرات تخصصی- تعمیر داکت اسپیلت-خدمات کولر گازی-نمایندگی کولر گازی-پکیج-شوفاژ-آب سرد کن-چیلر

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس اسپیلت

سرویس اسپیلت

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپیلت

نصب اسپیلت

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی

خرید اسپیلت

خرید اسپیلت

فروش-جابجایی

فروش-جابجایی

شارژکولر گازی

شارژکولر گازی

شارژ گاز اسپیلت

شارژ گاز اسپیلت

تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار کولر گازی

تعمیر داکت اسپیلت

تعمیر داکت اسپیلت

خدمات کولر گازی

خدمات کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

تعمیر سردخانه | مرکز تعمیر ،سرویس،نصب و نگهداری فوق تخصصی سردخانه در سراسر تهران توسط تعمیرکاران حرفه ای و متخصصReviewed by تعمیر سردخانه on May 17Rating: 5.0تعمیر سردخانهتعمیر سردخانه

تعمیر سردخانه

تعمیر سردخانه

تعمیر سردخانه

 

مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس سردخانه در سراسر تهران

۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷

نمایندگی سرویس و نگهداری و تعمیرات سردخانه

تعمیر سردخانه یکی از خدماتی است که سال ها در این زمینه فعالیت داریم و به عنوان یک تعمیرگاه تخصصی سردخانه در سراسر تهران در زمینه سرویس و نگهداری و تعمیر سردخانه ارائه خدمات به همشهریان عزیز می دهیم.

تعمیر سردخانه هم مانند سایر سیستم های حرارتی و برودتی نیاز به تعمیرکار با تجربه و متخصص دارد زیرا اگر هنگام خرابی سردخانه عیب به درستی تشخیص داده نشود و بر طرف نشود باعث ایجاد مشکلات بزرگتر می شود.ما با توجه به تجربه ای که در این سالها داشته ایم  این مهارت را کسب کرده ایم که در کمترین زمان ممکن به عیب دستگاه شما پی ببریم و آن را برطرف کنیم.

یکی از شایع ترین مشکلاتی که برای سردخانه شما ایجاد می شود بالا رفتن سوپرهیت است در این مواقع است که شما به تعمیرکار متخصص سردخانه جهت تعمیر سردخانه نیاز دارید.

ما دارای متخصص ترین تعمیرکاران سردخانه می باشیم که دوره های علمی و آموزش را در سراسر کشور گذرانده اند و علم خود را به علم و دانش روز گره زده اند.در هر زمان که شما با تعمیرکاران ما تماس بگیرید آنها در اسرع وقت زمان را با شما هماهنگ کرده انگاه با تیمی از تعمیرکاران متخصص به محل کار یا زندگی شما اعزام می شوند.

شما می توانید همه روزه حتی ایام تعطیل به صورت ۲۴ ساعته جهت انجام تعمیرات سردخانه با ما تماس بگیرید.

**  ۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷ **

 

نحوه اندازه گیری سوپر هیت

شیرهای انبساط توسط سازنده تنظیم می‏شوند و معمولا تنظیم کارخانه عملکرد مناسب دارد ولی بعضی از عوامل ممکن است بر روی کارکرد شیر در سیستم نصب شده تاثیر بگذارند و شیرانبساط انتخاب شده نیاز به تنظیم سوپرهیت داشته باشد. عوامل تاثیر گذار بر عملکرد شیرانبساط که ممکن است تنظیم سوپرهیت را ضروری سازد به قرار ذیل است:
۱٫اختلاف دمای کم بین مبرد داخل اواپراتور و هوا(آب)
۲٫محل نصب بالب
۳٫نسبت بار برودتی به ظرفیت شیرانبساط
۴٫ظرفیت کندانسور و تغییرات فصلی دما که باعث تغییر فشار تقطیر می‏شود
در صورت احتیاج به تنظیم سوپرهیت، باید با تنظیم فنر شیر و تغییر مقدار سوپرهیت استاتیک، مقدار سوپرهیت کنترلی شیر را تغییر دارد
با مراجعه به کاتالوگ همان مدل شیرانبساط نصب شده، ملاحظه می‏شود که سازنده مقدار تغییر در سوپرهیت را به ازای هر دور چرخاندن پیچ تنظیم سوپرهیت ذکر کرده است

معمولا با چرخاندن پیچ تنظیم سوپرهیت در جهت ساعت، سوپرهیت افزایش و بالعکس کاهش می یباد
در واقع زمانی که پیچ را در جهت عقربه ساعت بچرخانیم فشار وارد از فنر بر زیر دیافراگم زیاد می‏شود در نتیجه برای باز شدن شیر از طرف بالب باید فشار بیشتری وارد شود و این به معنای این است که سوپرهیت بیشتری باید در انتهای اواپراتور ایجاد شده و دمای بالب بیشتر افزایش یابد و فشار بالب بر دیافراگم بیشتر شود. همچنین اگر پیچ را در خلاف عقربه ساعت بچرخانیم فشار فنر کم شده و مقدار سوپرهیت کاهش می‏یابد.
مطابق با شکل‏های و در شیرهای کوچک با هر در چرخاندن پیچ، سوپرهیت بیشتر تغییر می‏کند به همین دلیل هنگام تنظیم این شیرها، هر بار ۱/۴ دور پیچ را می‏چرخانیم و در شیرهای بزرگتر که تغییر به ازای هر دور کمتر است می‏توانیم هر بار یک دور کامل بچرخانیم.

 

مراحل تنظیم سوپرهیت

‍ ۱٫ابتدا پیچ تنظیم را۱/۴ دور برای شیرهای بدنه کوچک و حداکثر یک دور برای شیرهای بدنه بزرگ بچرخانید.
۲٫صبر کنید تا شیر به تغییرات پاسخ داده و سیستم به تعادل رسیده و فشار و دمای تبخیر ثابت شود. ممکن است لازم باشد تا ۳۰ دقیقه یا بیشتر هم منتظر به تعادل رسیدن بمانید.(عجله نکنید)
.بعد از به تعادل رسیدن سیستم دوباره سوپرهیت را اندازه‏ گیری می‏کنیم اگر میزان سوپرهیت مناسب بود که هیچ ولی اگر احتیاج به تنظیم مجدد سوپرهیت بود دوباره ۱/۴دور چرخانده و صبر می‏کنیم تا سیستم به تعادل برسد و دوباره سوپرهیت را اندازه‏ گیری می‏کنیم. به قدری این کار را انجام میدهیم تا بعد از به تعادل رسیدن سیستم، مقدار سوپرهیت مناسب در انتهای اواپراتور وجود داشته و در عین حال اواپراتور ظرفیت مورد نظر را بدهد و سیستم دچار کمبود ظرفیت نباشد.

تعمیرات سردخانه

تعمیرات سردخانه

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کیید :

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

*

*

*