تعمیر کولر گازی-سرویس کولر گازی-سرویس اسپیلت-نصب کولر گازی-نصب اسپیلت-خرید کولر گازی-خرید اسپیلت-فروش-جابجایی-شارژکولر گازی-شارژ گاز کولر گازی-شارژ گاز اسپیلت-تعمیرات- تعمیرکار کولر گازی-سرویسکار-تعمیرات تخصصی- تعمیر داکت اسپیلت-خدمات کولر گازی-نمایندگی کولر گازی-پکیج-شوفاژ-آب سرد کن-چیلر

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس اسپیلت

سرویس اسپیلت

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپیلت

نصب اسپیلت

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی

خرید اسپیلت

خرید اسپیلت

فروش-جابجایی

فروش-جابجایی

شارژکولر گازی

شارژکولر گازی

شارژ گاز اسپیلت

شارژ گاز اسپیلت

تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار کولر گازی

تعمیر داکت اسپیلت

تعمیر داکت اسپیلت

خدمات کولر گازی

خدمات کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

تعمیر داکت اسپیلت به صورت تخصصی در تهران - نمایندگی مرکزی تعمیرات داکت اسپیلتReviewed by Fadaktahvieh on Jan 31Rating:

تعمیر داکت اسپیلت| تعمیرگاه مرکزی داکت اسپیلت

تعمیر داکت اسپیلت

تعمیر داکت اسپیلت

 

 

 

 

نمایندگی تعمیرات داکت اسپیلت مرکز تخصصی سرویس،نصب و تعمیر داکت اسپیلت

 

نمایندگی تعمیرات داکت اسپیلت با توجه به طرفداران  و رضایت زیادی که این محصول در میان مشتریان پیدا کرده است و امروزه یکی از رایج ترین سیستم های تهویه مطبوع می باشد ، و روز به روز به علت کیفیت بالایی که این محصول دارد به آمار خرید آن افزوده می شود بر این باور است که هر محصولی هر چقدر که از کیفیت بالایی برخوردار باشد روزی به تعمیر و سرویس  نیاز دارد و شما باید به تعمیر داکت اسپیلت خود بپردازید.

 

متخصص ترین تعمیرکاران داکت اسپیلت در نمایندگی تعمیرات داکت اسپیلت

 

فدک تهویه به عنوان تخصصی ترین نمایندگی تعمیر داکت اسپیلت تمام تلاش و توان خود را بکار گرفت تا با استخدام و آموزش بهترین تعمیرکارن داکت اسپیلت نیاز شما را در زمینه تعمیر داکت اسپییلت بر طرف کند و بهترین خدمات داکت اسپیلت را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

 

 

 

با توجه به مزایای داکت اسپیلت نسبت به دیگر سیستم های تهویه مطبوع  باعث شده به عنوان پر فروش ترین سیستم تهویه مطبوع شناخته شود.

 

داکت اسپیلت مانند اسپیلت دیواری از دو بخش تشکیل شده است:

یونیت داخلی (هوا ساز)

یونیت خارجی (کندانسور)

 

نحوه عملکرد داکت اسپیلت چگونه است؟

مکش هوای داخلی و ایجاد سرمایش و گرمایش در آن به عهده یونیت داخلی بوده.

عمل سرمایش این دستگاه مانند اسپیلت است به این صورت که گاز مبرد پس از سیکل مربوطه( رانکن) با عبور از داخل لوله های اواپراتور و تبخیر برودت تولید می نماید و هوا مکش شده از داخل محیط عبور داده شده از روی این لوله ها (توسط فن های دستگاه) سرد شده و به محیط بازگشت داده می شود.

در خصوص عمل گرمایش دو رویکرد داریم:

ابتدا انکه سیکل تراکمی در مدار باشد و تنها با تغییر در جهت حرکت مبرد جای اواپراتور و کمپرسور تغییر کرده هوای عبور داده شده از روی لوله های هواساز گرم شود و به محیط بازگشت داده شود.اما این امر مستلزم مصرف انرژی اکتریکی بوده که به صرفه نمی باشد و هزینه زیادی را به کارفرما تحمیل خواهد نمود.

معمولا در عمل گرمایش در صورتی که نخواهیم از سیکل تراکمی استفاده نماییم(به دلیل هزینه برق بالا) آب گرم تولید شده توسط پکیج یا موتور خانه از کویل تعبیه شده در دستگاه عبور می کند. با این کار هوای عبوری از روی از روی کویل را گرم می کند و به محیط منتقل می کند.(مانند فن کویل)

محل جا گذاری داکت اسپیلت

داکت اسپیلت در سقف کاذب ساختمان ها قرار می گیرد و به وسیله کانال هایی که به آنها متصل می شود.هوای گرم یا خنک را در محیط پخش می کند.

 

تعمیر داکت اسپیلت

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کیید :

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

*

*

*