تعمیر کولر گازی-سرویس کولر گازی-سرویس اسپیلت-نصب کولر گازی-نصب اسپیلت-خرید کولر گازی-خرید اسپیلت-فروش-جابجایی-شارژکولر گازی-شارژ گاز کولر گازی-شارژ گاز اسپیلت-تعمیرات- تعمیرکار کولر گازی-سرویسکار-تعمیرات تخصصی- تعمیر داکت اسپیلت-خدمات کولر گازی-نمایندگی کولر گازی-پکیج-شوفاژ-آب سرد کن-چیلر

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس اسپیلت

سرویس اسپیلت

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپیلت

نصب اسپیلت

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی

خرید اسپیلت

خرید اسپیلت

فروش-جابجایی

فروش-جابجایی

شارژکولر گازی

شارژکولر گازی

شارژ گاز اسپیلت

شارژ گاز اسپیلت

تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار کولر گازی

تعمیر داکت اسپیلت

تعمیر داکت اسپیلت

خدمات کولر گازی

خدمات کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

تعمیر اسپیلت - مرکز تخصصی تعمیرات اسپیلت در تهرانReviewed by تعمیر اسپیلت on May 28Rating: 5.0تعمیر اسپیلتتعمیر اسپیلت

تعمیر اسپیلت

تعمیر اسپیلت

تعمیر اسپیلت

 

فدک تهویه مرکز تخصصی سرویس نصب و تعمیر اسپیلت در سراسر تهران

۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷

 

نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر اسپیلت

اسپیلت ها امروزه نسل برتر کولرهای گازی هستند که طرفداران زیادی نسبت به دیگر سیستمهای تهویه خنک کننده دارند. با توجه به مزیت های بسیار زیادی که نسبت به کولر های آبی و گازی دارند یکی از پرفروش ترین خنک کننده ها در سراسر جهان می باشند.
اسپیلت‌ها نه‌تنها هوای اتاق را خنك می‌كند بلكه بسیاری از كارهایی را كه برای هر كدام به دستگاهی جدا نیاز است را هم انجام می‌دهند

در کنار همه ی فواید و مزیت هایی که اسپیلت ها دارند آنها هم مانند سایر وسایل الکتریکی روزی به تعمیر و سرویس نیاز دارند.تعمیر اسپیلت یکی از خدمات پس از فروشی می باشد که شما هر لحظه ممکن است به آن نیاز پیدا کنید.
اگر شما هنگامی که به تعمیر اسپیلت نیاز دارید با دقت تعمیرکار  اسپیلت خود را انتخاب نکنید و از افراد غیر متخصص کمک بگیرید نه تنها عیب سیستم شما رفع نمی شود بلکه هزینه و خسارات جبران ناپذیری بری شما به همراه دارد.

اسپیلت با توجه به نوع کارکرد و میزان مصرف و تنوع مناطق آب هوایی دارای انواع مختلفی است ازجمله:

کولر گازی دوتیکه (اسپیلت)، داکت اسپیلت ، چیلر ، کولر گازی پرتابل (قابل‌حمل) ، کولر گازی یک‌تیکه یا پنجره‌ای ، کولر گازی ایستاده ، کولر گازی کم‌مصرف (اینورتر)

 

فدک تهویه سال هاست به عنوان یک مرکز تخصصی تعمیر اسپیلت توسط افراد متخصص دوره دیده در این زمینه فعالیت می کند و تجربه بسیار زیادی را کسب کرده است به طوری که در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را پیدا می کند و به صورت حرفه ای با کمترین هزینه به تعمیر اسپیلت شما می پردازد.

 

فدک تهویه تعمیرگاهی برای معتبر ترین برندهای کولر گازی در تهران

ما در این مرکز با توجه به تعامل با تمامی برندها و شرکت‌های مطرح درزمینه تولید اسپیلت سال‌هاست کار پشتیبانی و تعمیر کولرگازی ، این وسیله ارزشمند را به عهده گرفته‌ایم و در تعمیر بهترین برندهای اسپیلت تخصص بالایی داریم.

 

 

تعمیرات اسپیلت

تعمیرات اسپیلت

ایا لازم است که هر ساله اسپیلت را سرویس کنیم.

 

احتمالا شما هم با این مشکل برخورد کرده اید که چرا  کولر گازی باد گرم می زند و به خوبی خنک نمی کند

چرا کولر گازی باد گرم می زند؟

 

دقت داشته باشید که یکی از اصلی ترین دلایل باد گرم زدن کولر گازی نداشتن گاز است متاسفانه این مشکل  در بین مردم اینطور جا افتاده که هرگاه کولر گازی باد گرم میزند گاز ندارد و به شارژ گاز نیاز دارد. اما این یکی از دلایل است و ممکن است دلایل دیگری باعث باد گرم زدن کولر گازی باشد پس توصیه می شود قبل از انکه اقدام به شارژ گاز کنید دلایل و مشکلات دیگر را بررسی کنید.

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه زیادی شود تمیز بودن پنل داخلی و خارجی اسپیلت می باشد به دلیل اینکه ساختمان کولر های گازی به نحوی می باشد که پنل خارجی را باید در فضای آزاد نصب کنیم و مداوم در مجاورت گرد و غبار قرار دارد که با انباشته شدن ذرات گرد و غبار مانع از عملکرد صحیح کولر می شود همچنین اگر در فیلتر ها و پنل داخلی هم ذرات تجمع پیدا کرده باشند مانع از پرتاب باد کولر می شوند.

پس نسبت به سرویس اسپیلت  دقت و توجه لازم را داشته باشید که به صورت دوره ای حتما توسط خودتان یا کمک گرفتن از سرویسکار کولر گازی حتما انجام شود.

 

ما دارای تیمی از متخصص ترین سرویسکار اسپیلت می باشیم که به صورت کامل و اصولی به وسیله دستگاه جت واشر به  انجام سرویس اسپیلت می پردازند.

تعمیرکاران و سرویسکاران ما همه روزه حتی در ایام تعطیل اماده هستند تا بهترین و صادقانه ترین خدمات را به شما ارائه دهند. فقط کافی است با یکی از شماره های زیر  تماس بگیرید انگاه تیمی از بهترین تعمیرکاران اسپیلت در محا مورد نظر شما اعزام می شوند.

 

ما دارای شعب گونا گون در هر ۲۲ منطقه تهران می باشیم پس در هر منطقه ای که باشید ما به شما نزدیکیم .

۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷

 

 • از تمیر بودن کندانسور مطمئن شوید کندانسور یا همان یونیت داخلی بیرونی باید حداقل سالی یکبار سرویس و شستشو شود و اگر سرویس اسپیلت ها به درستی انجام نشود مشکلات زیادی را به همراه دارد.
 • از کارکرد فن کندانسور و همچنین کمپرسورها مطمئن شوید.
 • از تمیر بودن فیلترهای یونیت داخلی مطمئن شوید. اگر نیاز به سرویس دارند بهتر است ماهی یکبار انها را شستشو دهید.

 

تعمیرات اسپیلت

تعمیرات اسپیلت

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کیید :

دیدگاه کاربران

  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *