تعمیر کولر گازی-سرویس کولر گازی-سرویس اسپیلت-نصب کولر گازی-نصب اسپیلت-خرید کولر گازی-خرید اسپیلت-فروش-جابجایی-شارژکولر گازی-شارژ گاز کولر گازی-شارژ گاز اسپیلت-تعمیرات- تعمیرکار کولر گازی-سرویسکار-تعمیرات تخصصی- تعمیر داکت اسپیلت-خدمات کولر گازی-نمایندگی کولر گازی-پکیج-شوفاژ-آب سرد کن-چیلر

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس اسپیلت

سرویس اسپیلت

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپیلت

نصب اسپیلت

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی

خرید اسپیلت

خرید اسپیلت

فروش-جابجایی

فروش-جابجایی

شارژکولر گازی

شارژکولر گازی

شارژ گاز اسپیلت

شارژ گاز اسپیلت

تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار کولر گازی

تعمیر داکت اسپیلت

تعمیر داکت اسپیلت

خدمات کولر گازی

خدمات کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

تعمیرات کولرگازی در سراسر تهران - نمایندگی تخصصی تعمیرات کولر گازیReviewed by تعمیرات کولرگازی on Jun 2Rating: 5.0تعمیرات کولرگازیتعمیرات کولرگازی

تعمیرات کولرگازی

تعمیرات کولرگازی

تعمیرات کولرگازی

 

نمایندگی مرکزی تعمیرات کولرگازی در سراسر تهران

۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷

 

 

سرویس و تعمیرات کولرگازی یکی از خدماتی است که در یک‌زمان مشخص از سال به دلیل شرایط آب و هوایی با تقاضای بسیار زیاد مواجه شده که به دلیل نیاز سریع به این خدمات گاهی اوقات با کمک گرفتن از افراد غیر متخصص علاوه بر انجام نشدن تعمیرات کولرگازی در زمان کم با توجه به پرداخت هزینه، مشکل همچنان پابرجاست.

ما به‌ عنوان یک مرکز تخصصی تعمیرات کولرگازی که سال‌هاست به صورت کاملاً حرفه ای و علمی به تعمیر و نگهداری کولر گازی می‌پردازیم.
ما با بهره گرفتن از متخصص‌ترین و متعهدترین تعمیرکاران جهت انجام تعمیرات کولرگازی و برپا کردن دوره‌های آموزشی تخصصی منظم به بهترین نحوه ممکن کولر گازی شما را تعمیر و آماده‌ به‌ کار می‌نماییم؛ و خوشحالیم که می‌توانیم در تمامی طول سال و در ۲۴ ساعت شبانه‌روز بهترین خدمات را به هم‌ وطنان عزیز ارائه دهیم.و هدف ما جلب رضایت مشتری می باشد.

 

 

تعمیرات کولر گازی

تعمیرگاه مرکزی تعمیر کولرگازی

** ۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷**

 

 

یکی از شایعترین عیب هایی که برای سیستم شما هم رخ دهد این است که

کلید فن را روی تمام حالت ها قرار داده ایم اما،فن روشن نمی شود علت چیست ؟

اگر این مشکل برای کولر گازی شما هم رخ داده است نگران نباشید،در ابتدا بهترین کار این است که با یک تعمیرکار متخصص کولر گازی تماس بگیرید تا در ابتدا دلیل مشکل را پیدا کنندو به صورت تخصصی مشکل را برطرف کنند. اما اگر شما خودتان استعداد انجام تعمیرات را دارید ما در اینجا با بیان آموزش ساده شما را اهنمایی می کنیم.

 

  • فاز یا نول اصلی فن قطع شده است: از جمله احتمالات می تواند این باشد که فاز کلید چند حالته و یا نول خود موتور فن قطع شده باشد .دو خط مذکور را بر رسی نموده ودر صورت مواجهه با پارگی و یا جدا شدن سیمی از کنتاکت خود ،عیب را بر طرف سازید تا فن به کار خود ادامه دهد.
  • کلید فن خراب است: کولر را از برق جدا نموده و پس از آزاد ساختن کنتاکت های کلید فن ، یکی از رابط های اهم متر را روی کنتاکت ورودی فاز قرار داده و با زدن کلید (حالت ۱۱ )،می بایست با اتصال رابط دوم اهم متر بر روی یکی از پایه ها ،عقربه منحرف ودر حدود صفر بایستد.در حالت ۲ کلید رابطین اهم متر بر روی کنتاکت مشترک ویکی دیگر از پایه ها ارتباط را نشان خواهد دادواز آن جا که فن به هیچ وجه روشن نمی شود در آزمایش کلید هیچ کدام از حالت های کلید انحراف عقربه در اهم متر را ایجاد نمی سازد(اگر کلید خراب باشد).   کلید را تعویض کنید تا موتور فن با حرکت کلید براه افتد.
  • خازن راه انداز موتور فن معیوب شده: اگر مشکل از خازن باشد ،با حالت ۱ کلید فن ، موتور صدای هوم داده و شروع به آمپر کشی می کند که اگر به موقع کلید فن در حالت خاموشی قرار نگیرد،موتور فن خواهد سوخت. همین واکنش موتور در سایر حالت های کلید فن نیز با کمی شدت یا ضعف مشاهده می شود خازن راه انداز موتور فن را از مدار خارج نموده و پس از تخلیه به یکی از روش های گفته شده در مبحث تست خازن ها آن را آزمایش نمایید اگر خازن معیوب است آن را تعویض نمایید.
  • موتور فن معیوب است: از آن جا که موتور فن قدری پیچیده است و از انواع آسنکرون های چند سرعته محسوب می شود . تشخیص سیم پیچ معیوب و رفع عیب آن تا حدودی مشکل است توصیه می شود موتور را به تعمیرگاه منتقل و رفع عیب آن را به تعمیر کاری مجرب واگذار کنید.

 

تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار کولر گازی

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کیید :

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

*

*

*