تعمیر کولر گازی-سرویس کولر گازی-سرویس اسپیلت-نصب کولر گازی-نصب اسپیلت-خرید کولر گازی-خرید اسپیلت-فروش-جابجایی-شارژکولر گازی-شارژ گاز کولر گازی-شارژ گاز اسپیلت-تعمیرات- تعمیرکار کولر گازی-سرویسکار-تعمیرات تخصصی- تعمیر داکت اسپیلت-خدمات کولر گازی-نمایندگی کولر گازی-پکیج-شوفاژ-آب سرد کن-چیلر

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس اسپیلت

سرویس اسپیلت

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپیلت

نصب اسپیلت

خرید کولر گازی

خرید کولر گازی

خرید اسپیلت

خرید اسپیلت

فروش-جابجایی

فروش-جابجایی

شارژکولر گازی

شارژکولر گازی

شارژ گاز اسپیلت

شارژ گاز اسپیلت

تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار کولر گازی

تعمیر داکت اسپیلت

تعمیر داکت اسپیلت

خدمات کولر گازی

خدمات کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

نمایندگی کولر گازی

تست کمپرسور | نحوه تست کمپرسور کولر گازی از طریق صدای کمپرسورReviewed by تعویض کمپرسور کولر گازی on Jul 13Rating: 4.0تعویض کمپرسور کولر گازیتعویض کمپرسور کولر گازی

تست کمپرسور کولر گازی

تست کمپرسور

تست کمپرسور

 

 

آموزش نحوه تست  کمپرسور  از طریق صدای کمپرسور

همان طور که گفته شد قبل از آنکه کمپرسور کولر گازی را تعویض کنید باید آن را با روش های مختلف تست کنید تا از خرابی ان مطمئن شوید.
در اموزش های قبل نحوه تست سیم پیچ کمپرسور گفته شد اگر در این قسمت کمپرسور سوخته بود باید آن را تعویض کرد اما اگر از این قسمت به نتیجه ای نرسید می توانید از صدای ان کمپرسور را تست کنید.

شاید برای شما هم جالب باشد که چگونه می توان کمپرسور را با صدای آن تست کرد.

اموزش تست کمپرسور کولر گازی از طریق صدای آن

هدف از تست کمپرسور با صدا برای اطمینان از سلامت کارکرد سیم پیچ و روتور است.

برای این کار ابتدا کابل استارت (start) را پیدا کرده و سوکت آن را از ترمینال کمپرسور جدا کنید. خوب حالا کمپرسور را چه به ‌وسیله برق مستقیم و چه با راه‌ اندازی کولر روشن کنید.

در این حالت اگر کمپرسور اصلا روشن نشد و کار نکرد ۱۰۰ درصد کمپرسور سوخته است و قطعا باید آن را تعویض کنید.

اما اگر با صدای غیر طبیعی  شروع به کارکردن کرد یا کلا قفل  شد و جریان بالایی کشید نشان دهنده خرابی روتور است، در این حالت هم کمپرسور خراب است و قابل استفاده نیست و باید حتما تعویض شود.

 

نکته: دقت داشته باشید تست کمپرسور با صدای آن نباید بیشتر از ۳۰ ثانیه طول بکشد چرا که زمان زیاد برای این تست بسیار خطرناک است.

 

نگران نباشید اگر از این مرحله هم نتیجه ای نگرفتید به سراغ مرحله سوم بروید تست فشار کمپرسور که بهترین روش تست کمپرسور می باشد.

 

اگر در تعویض کمپرسور به کمک نیاز داشتید فدک تهویه همه روزه اماده ی خدمات رسانی در زمینه تعمیر کولر گازی می باشد. ما داری تیمی از تعمیرکاران متخصص و با تجربه و اموزش دیده و با تجربه جهت انجام کلیه تعمیرات کولر گازی و داکت اسپیلت می باشیم.

۰۹۱۲۰۷۵۷۳۸۳ – ۲۲۳۸۵۹۶۷

 

تعویض کمپرسور کولر گازی

تعویض کمپرسور کولر گازی

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کیید :

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

*

*

*